reklama

Dnes je z ní úspěšná šansoniérka, původně se však Dáša Zázvůrková chtěla živit úplně něčím jiným

reklama

Otevření nového ov centru Prahy přilákal plno příznivců sportovní módy z řad celebrit, mezi které se jednoznačně řadí Dáša Zázvůrková. Ta se vedle zpěvu věnuje také sportu, který si žádá i vhodné oblečení.

„Sportovní oblečení nosím moc ráda, protože hraju tenis a taky vesluju a tam člověk opravdu nemůže jít v lodičkách. Co se týče značkového oblečení, tak ho samozřejmě ráda mám, ale když to řeknu hezky, tak v tom jsem trochu taková venkovská holka a je mi celkem jedno, co mám na sobě, hlavně, když je to oblečení pohodlné. Ale určitě potřebuji značkové boty. Třeba boty Nike jsou jednoznačně super a mám je i na tenis,“ řekla šansoniérka.

Dnes se sportu věnuje zpěvačka spíš okrajově, jako dítě však toužila po kariéře vrcholové sportovkyně. „Ve veslování jsem vášnivý amatér, který brouzdá na Vltavě a tenis hraju už pět let za náš tenisový klub Amfora. Původně jsem si ale myslela, že budu sportovkyně, ne zpěvačka. Odmalička jsem dělala atletiku a běhala jsem hlavně sprinty. Nakonec jsem sport a zpěv propojila,“ přiznala Dáša.

Na exkluzivní párty dále dorazila také Monika Leová, Inna Puhajková, Milan Peroutka a také Mariana Prachařová, která s sebou vzala svého přítele. Nemohl chybět ani sportovní nadšenec Jakub Kohák, který si přišel se svým synem Honzíkem zakopat se značkovou mičudou. Celým večerem provázela A.N.D.U.L.A. a písničku z muzikálu Rocky zazpíval zpěvák Peter Pecha.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama