reklama

Do práce i do divadla včas. Vyhněte se dopravním zácpám

reklama

Všichni to známe, ať už cestujeme v ranníodpolední nebo víkendové pražské dopravní špičce, často ztrácíme za volantem nervy i drahocenný čas. Ale cesta do Prahy nebo po Praze nemusí být noční můrou, stačí si zkontrolovat cestu například na webu tsk-praha.cz, kde si snadno ověříte dopravní situaci na své plánované trase. Můžete tak proklouznout hlavním městem bez zbytečného stání v kolonách.

Jízda Prahou je často zlým snem i pro rodilé Pražáky, existuje však řada aplikací či webových stránek, které průjezd hlavním městem značně usnadní, protože vás upozorní na aktuální potíže na silnicích. Kromě klasických chytrých navigací, které vás vedou po určité trase, můžete vsadit také na webovou stránku Technické správy komunikací, kde si snadno zjistíte, co se na které konkrétní trase děje a čemu je lepší se raději vyhnout.

Na www.tsk-praha.cztak v sekci „pro řidiče“, najdete aktuální stav dopravy i dopravní mapu Prahy, kde se dozvíte o uzavírkách, práci na silnici i aktuálním zpoždění. Jednoduchým filtrem si pak můžete vybrat informace i z konkrétní městské části nebo ulice. Ať už tedy cestujete po naší metropoli kamkoliv, lze to i bez stresu a včas.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama