reklama

Dobroty jako od maminky, tady si skvěle pochutnáte

reklama

Názvy restaurací jsou samozřejmě různé, ale jen málokdy vystihnou svoji podstatu tak, jako se to povedlo u Mama Shetler ve Veletržní ulici v pražských Holešovicích. V překladu to znamená něco jako „Maminčina skrýš“ a můžete si být jisti, že zde opravdu najdete jedinečnou atmosféru a jídla jako z maminčiny kuchyně.

Síť Mama Shelter je známá po celém světě. Restaurace najdete v Paříži, Londýně, Rio de Janeiru, Los Angeles a dalších městech. Ať ale zajdete na oběd či večeři kdekoli, nebudete zklamáni. V první řadě jde samozřejmě o jídlo jako takové. Vybere si doslova každý.

Ať už máte chuť na křupavou pizzu, osvěžující salát nebo snad pořádný kus masa, přijdete si na své. K tomu skvělé víno či jedinečný na místě namíchaný koktejl a na parádní večer je zaděláno. Ovšem co by to bylo za podnik, kdyby se na vás personál tvářil jako na nějaký nechtěný hmyz, že? A co si budeme povídat, v Praze to není zase až tak výjimečná záležitost. V Mama Shelter ale nic takové nečekejte. 

Jako když jdete domů
Hned při vstupu do restaurace totiž máte pocit, jako byste právě vstoupili ke starým známým. Srdečné přivítání, prohození pár vět a usazení na místo, to vše s úsměvem od ucha k uchu. Tak nějak jste si to představovali? Splněno, můžete si odškrtnout. Pak nezbývá, než se nechat hýčkat a vychutnávat si vše, co vám naservírují. Jestli toužíte po neopakovatelném zážitku, Mama Shelter v Holešovicích určitě stojí za návštěvu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama