reklama

Dobroty, které oceníte

reklama

Značka Dione na trh opět přináší novinky, které snadno uplatníte ve své kuchyni. Dnes se jedná o dvě směsi ze segmentu zmrazené zeleniny. Tou první je směs Exclusive Julienne DIONE, která byla připravena ve spolupráci s předními odborníky české gastronomie.

Název Exclusive Julienne vznikl na základě použití tzv. řezu „julienne“, kdy jsou jednotlivé kusy zeleniny řezány na velmi jemné sloupky. Směs DIONE je oproti jiným zeleninovým směsím výjimečná svým složením. To je obohaceno o cuketu se zachovanými zelenými konci sloupků. Předpřipravenou směs stačí orestovat na pánvi s rozpuštěným máslem a skvostná příloha je na světě. Její použití je vhodné i do polévek. Díky svému složení a řezu „julienne“ se na talíři krásně vyjímá a působí velice svěže a moderně. V prodeji za 27,90 Kč.

Další dobrota

Druhou novinkou, kterou značka Dione dnes představuje, je zeleninová směs Mexická s brokolicí. Ta byla vytvořena na základě požadavků od zákazníků. Její složení vychází z typické mexické kuchyně. Značka DIONE tradiční mexickou směs ozvláštnila růžičkami brokolice. Ty jí dodávají jemnější chuť a atraktivní vzhled. Směs je s trochou másla dokonalou přílohou ke všem druhům masa. Pro vegetariány a milovníky lehčích jídel se hodí podávat s rýží a trochou sýra. V prodeji za 29,90 Kč.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama