reklama

Dojaté herečky prožily ideální den

reklama

Poslední den ideální dovolené v Řecku na Olympské riviéře si Vendula Křížová, Iva Kubelková, Kamila Špráchalová a Pavla Vitázková užily na plno. Den zahájily vodními hrátkami, kdy všechny naráz vlezly do moře a předvedly tak ostatním návštěvníkům pláže nádhernou podívanou.

Chvíli dováděly ve vodě, kde Pavla Vitázková málem odhalila více, než chtěla, ale Iva Kubelková ji jako správná kamarádka zachránila. Poté si Iva Kubelková a Vendulka Křížová sedly na oblázkové pláži na okraj moře. Jemnými vlnkami si nechaly smáčet útlé kotníčky a u toho si dlouze vyprávěly o svých rodinách. Poslední den dovolené je vždy plný emocí. I děvčata si uvědomovala, že dovolená končí a že je čeká návrat do zaběhnutého stylu života, kterým žila před dovolenou. „Jednou nohou stojíte na místě, kde není potřeba nic řešit a druhou v povinnostech a stereotypu. Aby to organismus pobral, je nutné se s místem dovolené nějak rozloučit,“ zafilozofovala Vendulka Křížová při pozdním obědu, který si po koupání s Ivou KubelkovouKamilou Špráchalovou a Pavlou Vitázkovou daly na oblíbené terase s výhledem na moře. Na přátelství si poté připily typickým řeckým koňakem – Metaxou. Říká se, že když se tento nápoj pije, vysvitne slunce. Proto herečky po přípitku na chvíli zavřely oči, aby je ta záře neoslepila.

Krásné zakončení 

Později k večeru si k děvčatům přisedla i Satira Korecká Margaritopulu, majitelka CK Iríny Tours, která celý zájezd zorganizovala a o děvčata se starala jako o opravdové bohyně. Přivedla s sebou i kytaristu Arona, který vytvořil perfektní atmosféru, když začal hrát a zpívat s řeckým přízvukem písničky Olympiku. „Jaká náhoda. Sedíme tu pod OLYMPem a posloucháme a zpíváme písničky od OLYMPiku,“ smála se svému úžasnému postřehu Iva Kubelková. Ke zpěvákovi se okamžitě přidaly a soukromý rozlučkový večírek si užívaly plnými doušky. Jejich sborový zpěv zněl tak nádherně, jakoby ho předtím společně trénovaly. „To bylo od Sotiry moc hezké. Připravila nám opravdu krásný večer, kterým jsme se s místem rozloučily. Kdo ví, třeba se tu setkáme i příští rok,“předpovídala dojatá Kamila Špráchalová, která by prý určitě nebyla proti. „Písničky, které Aron hrál, jsme samozřejmě znaly a rády jsme si je zazpívaly. Ocenily jsme ale i řecké hity. Zavřela jsem oči a užívala si tu idylku. Za zpěvu řecko-českého kytaristy-zpěváka, mořského vánku a vůně oliv jsem se cítila jako v nebi,“ přiznala Pavla Vitázková což pod Olympem není nic neobvyklého. Večer byl plný dojetí, smíchu, zpěvu a vyzařovalo z něj silné přátelství, které děvčata již léta pojí. Pozdě k ránu si v hotelu naposledy ustlaly a druhý den je již čekala cesta domů.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama