reklama

Dolní Morava otevírá léto plné zážitků soutěží o ceny v hodnotě 100 000 korun

reklama

Léto otevírá brány – a s ním letní zábava na Dolní Moravě. Od posledního květnového víkendu se můžete těšit na každodenní provoz lanovky na Stezku v oblacích. Květnoví návštěvníci se povozí o víkendech. Od prvního máje mají ale všichni stejnou příležitost vyhrát ceny v hodnotě 100 000 korun ve fotosoutěži.

Hraje se o pobyt ve Wellness hotelu Vista, v penzionu Terezka, pronájem karavanu, poukazy na značkovou sportovní výbavu a další skvělé ceny. Zapojit se do soutěže je velmi snadné. Pošlete jednu fotku ze Stezky v oblacích, kterou jste sami pořídili, na mail soutez@dolnimorava.cz, do Facebookové zprávy Stezky v oblacích nebo ji označte hashtagem #soutezskywalk.

Na Dolní Moravě vás toho ale čeká mnohem víc. Děti se vyřádí v Mamutíkově vodním parku, malé objevitele bude bavit Pískový svět a zaručeně se na hodiny zabaví v Lesním zážitkovém parku. Program na celý den a pro celou rodinu si můžete naplánovat díky husté síti cyklostezek. V půjčovně Marcelka na vás teď čekají nová horská kola. Můžete se také nechat omámit úžasnými výhledy do krajiny ve spleti pěšinek a cest pro pěší turisty. Na Stamichmanově naučné stezce vás doprovodí Stamichman, který vás naučí rozpoznávat kamzíky nebo stavět kamenice.

Pobyt na Dolní Moravě si ale užijí nejenom vaše děti. Dopřejte si chvíle odpočinku, objednejte si zvýhodněný balíček Wellness pobyt s masáží a nechte se hýčkat. Využít můžete ajurvédské masáže, užijete si naprosto unikátní masážní rituály, speciální koupele v růžích či horských bylinkách, svým zádům ulevíte ve vířivce, imunitu posílíte ve finské sauně, a to nejlépe na saunové noci při úplňku, celkovému posílení organizmu pomůže Kneippův chodník. Vybrat si můžete z mnoha dalších spa procedur a fyzičku zlepšíte ve fitness & kardio zóně. Pár dní ve wellness světě v hotelu Vista zatočí se stresem a únavou.

Vyrazit můžete navíc na některou z naplánovaných akcí. Chystá se pro vás Dětský den na Dolní Moravě, Kilpi Trail Running – Kralický půlmaraton 2017, Mamutíkovo noční dobrodružství, Den plný zážitků, akustický koncert Marka Soldána, sraz veteránů, Magickou noc za svitu luceren a hvězd a mnoho dalších akcí. Milovníci dobrého jídla jsou zváni na výtečné degustační menu v restauraci Podbělka, které najdou též hosté ve speciálním pobytovém balíčku Gurmán.

Zvýhodněných balíčků je k dispozici více. Největší zájem je však o ten rodinný. Obsahuje totiž neomezené vstupy do parků, wellness světa i fitness centra, animační programy pro malé i velké, snídaně, večeře a ubytování v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu Vista. S výběrem raději neotálejte. Tyto speciální rodinné pobyty se rychle plní. Podrobnější informace o Stezce v oblacích, fotosoutěži, ubytování, wellness i kulturním vyžití najdete na www.hotel-dolnimorava.cz nebo www.dolnimorava.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama