reklama

Dominika Býmová: letošní léto mi splnilo rovnou dva velké sny!

reklama

Herečka, která zazářila například v seriálu Přístav nebo Ohnivé kuře, nepatří mezi krásky, jež rády předvádějí své půvaby nošením výstřihů až po pupík a podobně vyzývavých outfitů. Dominika chce, aby za ni mluvila hlavně její práce a herecký um. Kolegové se jí kolikrát smějí, že je až přehnaně puritánská, ale možná právě to jí přineslo roli jeptišky v muzikálu Sestra v akci.

Dominiku muzikály vždy fascinovaly, ale jako činoherní herečka nedoufala, že by reálně roli mohla získat, navíc v tak prestižním divadle jakým Karlínské bezesporu je. Vzhledem k tomu, že na termín castingu měla Býmová již zaplacený dvoutýdenní herecký kurz v USA, mohla se zúčastnit jen prvního kola. Odjížděla teda s pocitem, že šance na úspěch je minimální, o to větší pak bylo její nadšení, když jí z produkce zavolali a pozvali si ji na další kolo samostatně. Nutno dodat, že jim výběr opravdu schvalujeme, Dominice to i v kostýmu jeptišky neuvěřitelně sekne! Ačkoli tím, že to je její muzikálová premiéra měla se sebou co dělat, aby zvládla skloubit taneční choreografie, zpěv a herectví, nakonec to zvládla na jedničku.

Herci zkoušeli celé léto, aby podzimní premiéra stála za to. Doprovod Dominice dělal od srpna její další splněný sen a to štěně Zlatého retrievera Sunny. Štěně si přála už od malička, ale až letos se jí její přání vyplnilo, a tak si celé divadlo hrálo v pauzách s tímhle zlatíčkem. ,,Muzikál byl vždy můj sen, přestože je to úplně rozdílná disciplína, než jsem zvyklá. Asi bych jen tak do nějakého projektu nešla, ale spojení Sestry v Akci s úžasným hudebním divadlem bylo pro mě dokonalé. Navíc jsme se sešli opravdu skvělá parta. Léto to bylo náročné a já jsem musela skloubit divadlo, psí miminko a televizi, ale jsem z toho moc šťastná a teď se těším na premiéru!! Diváci budou odcházet usměvaví a plní energie,“ říká Dominika s vděkem, že tuhle šanci dostala.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama