reklama

Dopřejte si dokonalý odpočinek pro tělo i mysl na Dolní Moravě. Nechte se hýčkat ve wellness ráji uprostřed hor

reklama

Stres, spěch a přehršle každodenních úkolů jsou zaklínadlem dnešní doby. Vydejte se na místo, které vám pomůže očistit se od nánosů hektického života a ponořte se do relaxace pro tělo i mysl. Dopřejte si pauzu a načerpejte síly ve Wellness hotelu Vista! Po procházkách v překrásné přírodě po jesenických kopcích a po zážitcích v Relax & sport resortu Dolní Morava zakončete svůj den na masáži, revitalizující koupeli nebo například na jedné z beauty procedur.

Wellness centrum hotelu Vista nabízí speciální masážní rituály inspirované očistnými terapiemi ze starého Egypta, japonskými rituály nebo silou jesenických bylinek. Dopřát si můžete havajskou masáž s velkým terapeutickým účinkem, slavné ajurvédské masáže nebo masáže, které nastartují váš imunitní systém. Ponořte se do pohody s koupelí v horských bylinkách, v růžích, s balijskými měšci nebo si užijte barevnou aromaterapii. Vaše smysly vybudí a zklidní speciální zpívající vana. Projít můžete saunovými rituály, jejichž účinky zvyšují stoprocentní éterické oleje. Nalaďte svou mysl meditačními saunovými seancemi, při kterých se také můžete otevřít jedinečným účinkům muzikoterapie. Protáhnout a posílit své tělo můžete na lekcích jógy.

Nechte se krášlit na kosmetice, manikúře a pedikúře. Připravte se na stoprocentní ruční práci a důraz na přirozenou krásu a tělo. Wellness hotel Vista používá kosmetické přípravky, které jsou šetrné k životnímu prostředí a hlavně k vašemu tělu. Jsou veganské a bez parabenů, vyrobené tak, aby nezatěžovaly pokožku a fyziologické tkáně. V rámci některého z mnoha animačních programů se dostane i na vaše děti. Nechte se nalíčit u šálku kávy, s nalakovanými nehty a velkým zážitkem odejde i vaše malá dcerka.

Speciální masáže můžete dopřát i svým ratolestem, o problematickou pleť teenagerů se postarají zkušené kosmetičky. Společně s vaším dítětem si můžete dopřát aromatickou bylinnou koupel ve zpívající vaně, která má barevné efekty a rozechvěje vás příjemnými zvukovými vibracemi. S celou rodinou pak můžete vyrazit do sauny, která příznivě ovlivňuje imunitní systém, a to i u dětí.

Kromě zábavných animačních aktivit, tvořivých dílen, soutěží, her, čtení na dobrou noc, činností, při kterých se děti zábavnou formou dozví mnoho nového, či skvěle vybavené herny, můžete ve wellness hotelu Vista využít nově také lekce plavání s profesionální instruktorkou. Přihlásit můžete batolata, ale i starší děti, které se chtějí naučit plavat. Kurzy můžete navštívit v zimě každý víkend a přes léto též v rámci čtyř či pětidenních bloků.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama