reklama

Dove DermaSpa připraví pokožku na léto

reklama

Léto se nezadržitelně blíží a s ním i sezóna plavek či krátkých sukní a topů bez rukávů. Pro bezstarostné horké dny a dokonalé sebevědomí díky krásné pokožce nabízí řešení řada luxusní kosmetiky Dove DermaSpa.

Rozmazlující lázeňská péče se spojila s poznatky špičkových dermatologů, aby vznikly výjimečné kolekce Dove DermaSpa Uplifted+ podporující pevnost, pružnost i hebkost pokožky a Dove DermaSpa Summer Revived, jejíž tónovací tělová mléka dodávají pokožce přirozeně opálený vzhled. Unikátní technologie Cell-MoisturisersTM pro hloubkovou hydrataci, která byla doposud využívána jen v krémech na obličej, a podmanivé vůně produktů zaručují, že řada Dove DermaSpa povýší rutinní přípravy „do plavek“ na rozmazlující péči a požitek pro všechny smysly.

V létě je pokožka celého těla víc než kdy jindy vystavena venkovním vlivům či pohledům ostatních. Předvést její přirozenou krásu v šortkách, šatech s odhalenými rameny nebo v plážovém outfitu bude letos jednodušší díky řadám prémiové kosmetiky Dove DermaSpa Uplifted+ a Dove DermaSpa Summer Revived. Kolekce Dove DermaSpa Uplifted+ poskytuje pokožce hloubkovou hydrataci a výživu, vytváří tak perfektní podmínky k obnovení její pružnosti a pevnosti. Zahrnuje lehké tělové mléko, saténově hebký tělový olej a chladivý gel na tělo s  hlavicí pro intenzivní povzbuzující masáž. Produkty Dove DermaSpa Uplifted+ provází lehká vůně leknínů a okurek v kombinaci se svěžími lístky zelené fialky, tóny santalového dřeva a indonéské pačuli se sladkým pižmem.

Polibek léta v podobě zdravě opáleného vzhledu pokožce propůjčí řada Dove DermaSpa Summer Revived. Její tónovací tělová mléka obsahují jemné samoopalovací látky a složky získané z přírodních rostlinných olejů. Jsou dostupná ve dvou verzích – pro světle až středně tmavou pokožku a středně tmavou až tmavou pokožku

.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama