reklama

Doxneo krmivo pro psy všech věkových kategorií

reklama

Složení holistického krmiva Doxneho je sestaveno tak, aby bylo maximálně funkční a podporovalo u psů dobrou kondici, optimální osvalení, špičkovou srst a bezproblémové zažívání. České krmivo Doxneo je vhodné i pro psy s potravními alergiemi a citlivým zažíváním.

V krmivu Doxneo je jeden hlavní zdroj živočišných bílkovin. Receptury jsou ve variantách: kachna, jehně a krůta. Jeden vedlejší zdroj živočišných bílkovin – ryba. Tuky jsou zastoupeny lososovým olejem v kombinaci s rostlinným tuky, díky čemuž má krmivo ideální poměr omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin.

Jako hlavní zdroj uhlohydrátů vévodí krmivu brambory, které jsou velmi dobře stravitelné a nejsou na ně alergické reakce jako na běžné obiloviny. Krmivo je doplněno pořádnou porcí bylinek, které napomáhají imunitnímu systému a zlepšují fungování celého organismu psa. Samozřejmostí je, že je krmivo konzervováno pouze silnou přírodní směsí tokoferolů a kyselinou citrónovou. Žádná z receptur krmiva Doxneo neobsahuje kuřecí bílkovinu, která často způsobuje pejskům problémy se zažíváním.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama