reklama

Dressler a jeho Škola kola – tip na dárek pro každého cyklistu!

reklama

Máte doma zapáleného cyklistu a nevíte, co mu dát pod stromeček? Všechny potřeby už má, nebo jsou příliš finančně náročné? Pak pro vás máme tip na ideální řešení! Josef Dressler, několikanásobný mistr světa v biketrialu a dnes aktivní lektor cyklistiky, ve spolupráci se známými tvářemi české sportovní i kulturní scény, vydal knihu Škola kola, kterou určitě potěšíte srdce každého milovníka jízdy na kole.

Většina lidí si myslí, že jezdit na kole přeci umí každý, ale netuší, že má ještě velké rezervy. Díky téhle knížce zjistíte, jak mít z kola větší radost a naučit se jej správně ovládat, protože v tom dělá většina cyklistů hodně chyb. To vše vám názorně ukážou Pepovi žáci, mezi nimiž jsou i Pepa Vojtek, Tomáš Berdych, Tomáš Hanák nebo Tonya Graves. Každý z nich to má s kolem trochu jinak, jeden jezdí tisíce kilometrů a další má kolo jen jako drobnou zábavu. Takže se v tom určitě najdete i vy.

Krom toho si znalosti pak můžete rozšířit i v praxi na Dressler kempu, kterým vás provede Josef osobně a již teď můžete zakoupit vouchery na příští sezonu.

www.dressler.cz

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama