reklama

Dubnové novinky z nakladatelství Esence – mimořádná dávka inspirace z oblasti životního stylu

reklama

Margot Sunderlandová: Věda zvaná rodičovství

Jak dítěti poskytnout zdravou, citlivou a láskyplnou péči

Kniha se zabývá vztahem mezi rodiči a dětmi od nejútlejšího věku až po školáky. V kapitolách o dětském mozku, pláči, spánku, špatném chování, ustavení disciplíny atd. jsou vždy uvedeny praktické rady, jak reagovat na určité způsoby chování dítěte. První praktická příručka pro rodiče, která obsahuje fakta o optimální výchově. Poznáte, jak dotek, smích a hra stimulují tvorbu hormonů podněcujících schopnost milovat život. Dozvíte se pravdu o populárních postupech péče o dítě, která vychází z posledních výzkumů.

Vydává Esence, 304 stran, doporučená cena 399 Kč

 

Christine Theissová: Opřete se do běhání

Unikátní kombinace joggingu a posilovacích cviků

Kniha mistryně světa v kickboxu Christine Theissové přináší jedinečnou koncepci tréninků ve volné přírodě pro začátečníky i pokročilé. Osvěžte a zpestřete svůj běh pomocí návodů v knize a proměňte prostý jogging v efektivní celostní trénink.

Vydává Esence, 144 stran, doporučená cena 249 Kč

 

Alison Velázquezová: Polévkování

Úbytek váhy – Očista – Detoxikace – Energie.

Přes 80 skvělých zdravých receptů!  

Chcete zhubnout, pročistit svůj organismus a načerpat novou energii? Tato kniha vám ukáže jednoduchý a přitom chutný způsob, jak nastartovat hubnutí pomocí široké škály polévek. Potřebujete jen mixér – s ním si připravíte více než 80 receptů na teplé a studené polévky a vývary pro každé roční období.

Vydává Esence, 192 stran, doporučená cena 299 Kč

 

Christel Vatassová, Pascal Loperena: Jak být krásná za 21 dnů

Tajemství půvabu a sebevědomí

Christel Vatassová si po dvaceti letech v hlavních pařížských modelingových agenturách, kde ji obklopovaly nejkrásnější ženy světa, uvědomila, že všechny touží po tomtéž – cítit se sebevědomé, krásné a atraktivní. Proto se za pomoci rad expertů z oblasti módy a kosmetiky rozhodla sestavit jednoduchý program, který vás naučí, jak předvést vaše největší přednosti a zdůraznit to, co vás činí vskutku jedinečnými. Podělí se s vámi o to, jak správně vybrat základní kusy oblečení, jak za 10 minut zvládnout make-up nebo účes, jaké doplňky zvolit, jak pořídit perfektní selfie a mnoho dalšího. Ke změně zvyku je potřeba jednadvacet dní, tak nečekejte a pusťte se do toho!

Vydává Esence, 240 stran, doporučená cena 399 Kč

 

Štefan Demeter: Léčení včelími produkty

Apiterapie – léčba včelími produkty v praxi

Chcete být celý rok ve skvělé kondici, čekají vás náročné fyzické úkony? Má vaše dítě zažívací problémy, nespí, je nervózní a neumí se soustředit? Chcete přírodní cestou podpořit léčbu nemocí, které jste zatím opomíjeli? Pomůže vám apiterapie – léčba včelími produkty. V knize najdete návody na využití medu, mateří kašičky, pylu, propolisu nebo včelího jedu při ochraně zdraví, posilování imunity i při podpůrné léčbě nejrůznějších onemocnění.

Vydává Esence, 176 stran, doporučená cena 279 Kč

 

Veronika Hájková, George Agathonikiadis: Domácí řecká kuchyně

Všechny chutě Řecka na talíři

S nadsázkou se někdy říká, že naše civilizace má své počátky u řeckého stolu. Řecká kuchyně je založená na principu kvalitních, jednoduchých surovin a lahodných kombinací chutí. Kuchařka Veroniky Hájkové a George Agathonikiadise přináší ucelený soubor řeckých receptů, díky kterým si můžete i vy kdykoli uvařit jídla, která jste si zamilovali na dovolené v Řecku.

Vydává Esence, 192 stran, doporučená cena 299 Kč

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama