reklama

Dvanáct finalistek bude v září bojovat o titul Česká Miss 2017 i o kampaň v hodnotě půl milionu korun

reklama

Dvacátého třetího září bude v Brně zvolena Česká Miss 2017, která poletí reprezentovat Českou republiku na nejprestižnější světovou soutěž krásy, Miss Universe. Záštitu nad volbou nejkrásnější Češky převzal hejtman jihomoravského kraje JUDr. Bohumil Šimek, slavnostním galavečerem bude provázet moderátor Petr Říbal a ženskou krásu doplní i mužský element – chybět totiž nebude ani pánská módní přehlídka.

Po dlouhé době bude finálový galavečer České Miss také přístupný veřejnosti. Lístky budou v prodeji již od dvacátého druhého června a cena bude od několika stovek až po několik tisíc za VIP lístky. O vítězce rozhodne jak odborná porota, tak veřejnost pomocí zdarma dostupné mobilní aplikace České Miss.

Na tiskové konferenci v hotelu Augustine, a Luxury Collection Hotel, v Praze bylo za účasti úřadující vítězky Andrey Bezděkové oficiálně představeno dvanáct finalistek České Miss 2017, které se průběžně připravují na boj o korunku královny krásy. Ten proběhne v brněnské DRFG Aréně ve spolupráci s HC Kometa Brno a vítězka získá ceny v hodnotě více jak milionu korun. Ceny za statisíce získají i první a druhá vicemiss, jež budou Českou republiku reprezentovat na světových soutěžích Miss Earth a na Miss Supranational.

Diváci finálového večera se mohou těšit na velkolepou show, která dává příležitost i mladým talentovaným módním návrhářům. „Na každou světovou soutěž krásy si dívky vozí různé atraktivní národní kostýmy. Proto jsme se rozhodli zařadit přehlídku národních kostýmů do programu finálového večera. Budou vybrány ty nejzajímavější návrhy zaslané do konce června,“ upřesňuje Eva Čerešňáková. „Kromě módy a krásných žen vystoupí v rámci večera také kapela Lake Malawi, zpěvák Jan Nedvěd, Dětský balet Praha a chystáme mnoho dalších překvapení.“

Finálový večer i cestu dívek uvidí i diváci u televizních obrazovek. „Celou cestu dívek samozřejmě natáčíme a kromě finále připravujeme i seriál Hledá se Česká Miss 2017. Ten poběží od konce srpna každou sobotu v prime time, od 19 hodin, na Regionální Televizi CZ. Ta je nově součástí holdingu Penta, do kterého patří i mediální dům Vltava Labe Media. Jedná se o celoplošnou televizi se zásahem přes čtyři sta tisíc unikátních diváků měsíčně. Současně připravujeme kombinaci s online a sociálními sítěmi,“ uvedl Martin Ditmar.

Finalistky, z nichž jedna se stane tváří kosmetické firmy Juliette Armand a získá kontrakt na půl milionu korun, mají za sebou již soustředění v luxusním Hotelu Lomnica v Tatrách, kurz přežití v přírodě a soustředění ve Wellness & Spa Hotelu Villa Memories, ale především také mnoho odborných a průpravných workshopů. Před létem je ještě čeká workshop s Českou Miss 2008 Eliškou Bučkovou zaměřený na chůzi a držení těla a také kurz rétoriky s Matějem Misařem.

Snažíme se dívky posunout dále, pracují s nimi odborníci a dostávají možnost vzdělání a rozvoje v mnoha oblastech. Průběžně finalistkám zajišťujeme i pracovní modelingové příležitosti. Díky skvělé spolupráci s agenturou Pure Model Management postupně narůstá i počet pracovních zakázek, které zajišťujeme vítězkám předchozích ročníků. Ty v posledních týdnech fotily mezinárodní kampaně či natáčely prestižní reklamy pro zahraniční trhy,“ shrnuje Čerešňáková.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama