reklama

Dvě kočky pokřtily parádní kalendář

reklama

Jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček, hvězda muzikálu Fantom opery Michaela Gemrotová a modelka, finalistka České Miss 2010 Kateřina Votavová, kterou loni časopis Esquire zařadil mezi 20 nejkrásnějších žen světa, pokřtily svůj první společný kalendář, který pojmenovaly Melange 2016. 

A vybraly si opravdu hvězdné hosty – producenta muzikálu Fantom opery Františka Janečka, módního návrháře Osmanyho Laffitu a herce a producenta muzikálu Děti ráje Sagvana Tofiho. „Když jsem přemýšlela, koho bych si za kmotra vybrala, František Janeček byl jasnou volbou a jsem moc vděčná, že nabídku přijal. Moc si ho vážím a dobře vím, komu vděčím za to, že se ví, že existuju a za šanci zpívat v nejkrásnějším světovém muzikálu,“ řekla Gemrotová. Sám Janeček prozradil, že je úplně první kalendář, který křtí.  „Velmi se mi líbí. Míša ukazuje, že jen nejen skvělá zpěvačka. Přeji kalendáři, ať se dobře prodává,“ řekl Janeček. Kateřina Votavová jako kmotry zvolila kamaráda Sagvana Tofiho a Osmanyho Laffitu, pro kterého pravidelně předvádí na jeho módních show.  „Sagi je dlouho kámoš a jeho Děti ráje jsou naprosto dokonalé a Osmany je dokonalý návrhář, moc jim děkuji, že dorazili,“ dodala Votavová. Pro Michaelu Gemrotovou bylo focení kalendáře úplně první modelingovou zkušeností, na rozdíl od jejího bratra Adama, který se při studiu věnuje modelingu. A předvedl to i na křtu kalendáře v pražské Play clubu, kde v rámci programu a módní show spodního prádla předváděl. „Když zpívám, už takovou trému nemám, ale tady na křtu to nebylo něco jiného. V roli modelky jsem byla poprvé, prezentovaly se fotky, na kterých jsem velmi odhalená a navíc tady byli i moji rodiče, František Janeček… Fakt se mi ještě teď třesou ruce,“ řekla Gemrotová a nakonec smekla před svým bratrem. „Že je to krasavec, víme všichni, ale fakt ho obdivuju, že klidně předvádí prádlo. Je fakt dobrej,“ dodala s úsměvem Gemrotová.
Kalendář Melange 2016 není klasickým firemním kalendářem, který bude viset vyvoleným v kancelářích. Již nyní je možné si ho zakoupit v síti knihkupectví Luxor.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama