reklama

Ergonomické zubní kartáčky a pasta Gentle Whitening pro přirozeně bílý a krásný úsměv

reklama

Zendium uvádí na český trh dvě novinky: pastu Zendium Gentle Whitening, jež chrupu citlivě pomáhá navracet původní přirozenou bělost, a sérii zubních kartáčků vyvinutých ve spolupráci s předními dentálními experty. Stejně jako ostatní zubní pasty Zendium i nová varianta obsahuje enzymy a proteiny, které podporují přirozenou obranyschopnost ústní dutiny. Díky jemnému složení je navíc vhodná pro citlivá ústa a osoby trpící aftami. Vůbec poprvé jsou dostupné také tři typy ergonomických zubních kartáčků Zendium s různými stupni měkkosti štětinek.

Značka Zendium rozšířila sortiment svých zubních past na tuzemském trhu o variantu Gentle Whitening, která díky unikátnímu složení zajišťuje jemný bělicí účinek a pomáhá obnovovat přirozenou zářivost úsměvu. Stejně jako ostatní zubní pasty Zendium obsahuje novinka unikátní kombinaci enzymů a proteinů. Přispívá tak k obnově rovnováhy látek podstatných pro zajištění přirozené obranyschopnosti ústní dutiny a poskytuje více síly pro boj proti příčinám vzniku zubního kazu, problémům s dásněmi a zvýšenou citlivostí zubů.

Stomatolog MUDr. David Kadlec dodává: „Výběr správné zubní pasty může výrazně zjednodušit i boj s náchylností ústních sliznic k poškození či vzniku aft. Produkty s obsahem enzymů, které nabízí právě značka Zendium, totiž podporují obnovu ústní mikroflóry a její posílení na přirozeném principu. Citliví jedinci by měli věnovat pozornost také přítomnosti pěnivých složek, například SLS, v zubních pastách.“

Zendium Gentle Whitening neobsahuje pěnicí složku SLS, jež může dráždit velmi citlivá ústa. V jejím složení naopak nechybí fluorid pro posílení zubní skloviny. V prodejnách je novinku možné rozpoznat na první pohled podle fialové etikety.

Dokonalé i komfortní čištění

Vůbec poprvé se v České republice představují také zubní kartáčky Zendium ve třech provedeních s různými stupni měkkosti. Vyvinuty byly na míru specifické anatomii ústní dutiny ve spolupráci s předními dentálními experty. Jejich zakulacené štětiny a malá hlava umožňují ústa čistit dokonale, přitom šetrně. Kartáček Zendium Clinic má na špičce speciálně prodloužené štětinky uzpůsobené pro důkladné čištění mezizubních prostor. Zubní kartáček Zendium Complete Protection s kombinací měkkých a zakulacených štětin chrup čistí jemně, ale s maximální účinností. Portfolio uzavírá kartáček Zendium Sensitive vyvinutý na míru potřebám citlivých zubů. Přináší „extra soft“ měkkost díky velmi tenkým štětinkám o průměru 0,01 mm.

Nová zubní pasta Zendium Gentle Whitening je dostupná za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 109,90 Kč. Zubní kartáčky Zendium Clinic, Zendium Complete Protection a Zendium Sensitive pak za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 99,90 Kč. Nárůst ochranných faktorů slin v porovnání se zubní pastou, která neobsahuje proteiny a enzymy. Klinicky testováno.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama