Eva Čížkovská: Na Mauritiu oslavíme sedmadvacáté výročí svatby

Autor: dne 1 srpna 2018

Hodně jim to holkám seklo. Mamča s dcerou, tedy herečka Eva Čížkovská a její Adélka, zvládly módní přehlídku v restauraci Public Chilli jako by se modelkami narodily. Jak po předváděčce obě dámy prozradily, nebylo se čemu divit, protože podobné kousky na mole nejsou pro ně žádnou novinkou.

„Samozřejmě hlavní je pro mě moderování a hraní, ovšem i jako, v uvozovkách“, modelka se cítím dobře. A je fajn, že bývá zájem o nás obě, takže spolu předvádíme modely často. Naši první společnou přehlídku jsme absolvovaly zhruba před devíti lety, kdy bylo Adélce dvanáct let a od té doby jsme s rodinně vystupovaly mnohokrát,“ prozradila Eva.

Je doba prázdnin a dovolených, takže jak si je herečka užívá? „Mě vlastně touhle akcí prázdniny začínají. Už za pár dnů, přesně v pondělí, odlétáme s manželem na Mauritius. Já miluju sluníčko, vodu a vodní sporty, takže si užiji od každého něco. Těším se na surfování, které zvládám, stejně jako na jízdu na vodních lyžích a také na potápění. To mě začalo hodně bavit. No, takže když to shrnu, my tuhle dovolenou s manželem pojmeme jako skvělý relax a současně oslavíme sedmadvacáté výročí svatby,“ dodala Eva Čížkovská, kterou jsme spolu s Adélkou a několika dalšími známějšími tvářemi, zastihli ve zmíněné restauraci, kde se po módní přehlídce uskutečnil křest nového časopisu Fashion Trend Magazin, který vydává známý stylista a vizážista Kája Pavlíček.

„Svou profesi dělám už řadu let, a tak jsem se rozhodl, že své zkušenosti využiji i jinak a začnu vydávat časopis. Na jeho stránkách chci nabízet módní trendy a tipy od nás i ze zahraničí, představím modelky a modely a nebudou chybět třeba ani poznatky o tom, jaký vztah k módě mají naši herci a zpěváci. Takže třeba i něco víc o Evě Čížkovské,“ s úsměvem vysvětlil Kája Pavlíček a pustil se spolu s kmotry do křtu.

Foto: Herminapress

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď