reklama

Exkluzivně: Aňa Geislerová v kuchyni

reklama

Aňa Geislerová se vypravila do anglického Cornwallu, aby nahlédla pod pokličku toho, jak a v čem se vyrábí 100% bio kosmetika Inlight a osobně se poznala s Dr. Spieziou, který stojí za unikátními recepturami Inlight výrobků. Oblíbená česká herečka tak měla možnost přiložit ruku k dílu a vlastnoručně namíchatBio denní olej Inlightplný růží a organické vanilky. Aňa, kterou v zahraničí znají například z pohádky Fantaghiro, při té příležitosti nafotila v duchu filosofie Inlight tématické fotky v rozkvetlé přírodě anglického venkova.

Aňa nejdříve zpracovávala poupata růží, přimíchávala rostlinné oleje a drcené vanilkové lusky. Jednotlivé poměry rostlinných másel a bylin jsou v souladu s homeopatickou léčbou, aromaterapií, fyziologickým fungováním pokožky i synergií mezi rostlinami. Více než dva měsíce se směs macerovala, aby dala vzniknout opravdu nádhernému produktu – podmanivě voňavému oleji s tóny hřejivé vanilky, jehož hladivou péči uvítají ženy i muži.

Výtažky silně hojivých a omlazujících bylinzanechávají pleť krásně hydratovanou, vypnutou, bez pupínků a zarudnutí. Dr. Spiezia vychází z myšlenky, že lidé, kteří stojí za značkou a podílejí se na výrobě ovlivňují energii výsledného výrobku. Bio denní olej Inlight tak prozářila svou energií právě Aňa!

Limitovaná edice vyrobená osobně Aňou Geislerovou čítá pouhých 130 kusů a nedávno dorazila do Česka. 100 kusů této speciální šarže jde aktuálně do prodeje. Výtěžek z prodeje půjde na dobrou věc:  Čtyři sta korun zkaždého prodaného kusu Bio denního pleťovéhoolejeInlight “Made by Aňa”je určeno na pomoc pacientům s cystickou fibrózou.

Poslední 3 kusy olejů se stanou předmětemcharitativní dražby. Všechny získané finanční prostředky budou následně předány Klubucystické fibrózy, který je poskytne těm nejpotřebnějším.

Klub cystické fibrózykterý řídí Simona Zábranská, maminkadnes již dvacetileté dívky trpící tímto závažným onemocněním, bojuje za své pacienty na všech frontách.Podrobně  informuje, poskytuje psychologickou i sociální podporu, shání finanční i materiální dary.

Jeho zástupci připomínkují návrhy právních předpisů, aktivně jednají s pojišťovnami a ministerstvem zdravotnictví, aby získali alespoň nějaké úhrady na životně důležité pomůcky a léky pro pacienty. (Více nahttps://klubcf.cz/)

Každý, kdo zakoupí Bio denní pleťovýolej Inlight“Made by Aňa”, získá nejen ojedinělý 100% bio produkt péče o pleť Inlight a osobní věnování od Ani Geislerové, ale především skvělý pocit, že někomu pomohl se nadechnout, prodloužit život a dal naději, že se na tuto závažnou nemoc časem najde lék.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama