reklama

Extrémně VÝKONNÝ, extrémně ERGONOMICKÝ: nový vysavač Rowenta X-Trem Power

reklama

Požadujte od vysavače především extrémní výkon a pohodlnou obsluhu bez bolavých zad? Rowenta X-Trem Power Cyclonic Parquet RO6245EA dovede vaše vysoké nároky hravě splnit. Máte doma alergika, smýšlíte ekologicky, chcete si dopřát komfort velké odpadní nádoby, ale zároveň hledáte kompaktní vysavač, který nikde nepřekáží? Konečně se na trhu objevil bezsáčkový vysavač bez kompromisů.

3x účinnější pokročilá cyklónová technologie nejprve oddělí nečistoty od vysávaného vzduchu a udržuje tak neklesající vysokou sací účinnost po dlouhou dobu. Výsledkem více než pětiletého výzkumu je vysoce účinná sací hubice Rowenta, určená na všechny typy podlah, která umožňuje dokonalý úklid koberců i hladkých ploch. X-TREME Power se může pochlubit extrémní účinností vysávání na tvrdých podlahách s nejlepším hodnocením „A“. Dopřejte parketám a plovoucím podlahám nejlepší péči, kterou navíc garantuje i parketová hubice SOFT CARE, která je součástí balení. Vysavač Rowenta X-Trem Power Cyclonic Parquet také vyniká úsporou energie: výkonný ekologický motor s nízkou spotřebou energie a optimálním prouděním vzduchu zachovává stejně vysokou sací účinnost jako modely 2 200 W.

Uvolněná záda bez bolesti

Nová řada příslušenství Ergo Comfort Silence byla vyvinutá pro větší komfort, účinnost a snížení hlukových vibrací při vysávání. Speciálně tvarovanou rukojeť můžete držet 3 způsoby: „pevný úchop“ (pro silnější přítlak je ideální na koberce a vysávání oběma rukama), „pod nábytkem“ (jedním pohybem se rukojeť naklopí tak, že můžete pohodlně vysávat pod nábytkem jen jednou rukou), „vzpřímený postoj“ (nejpříjemnější vysávání jednou rukou ve vzpřímené poloze šetří záda a je ideální na vysávání tvrdých podlah).  Pohodlné vysávání bez nutnosti ohýbání navíc usnadňuje kovová teleskopická trubka se systémem Shock Protect pohlcujícím vibrace.

Místo prachovky

Integrovaný kartáček na nábytek Easy Brush na rukojeti je vždy po ruce, dokonale poslouží místo prachovky při vysávání polic, nerovných předmětů i klávesnice. Na rukojeti je navíc k dispozici ovládání sací síly. Díky malým rozměrům a velkým kolům se s vysavačem snadno
manipuluje a snadno ho uskladníte. Velká kapacita sběrné nádoby 2,75l nenutí nádobu vyprazdňovat tak často jako dříve, a přesto má vysavač příjemné kompaktní rozměry. Ochranný nárazník ještě více usnadňuje vysávání bez obav o nábytek.

Pro alergiky jen to nejlepší

Dvojitý systém filtrace vysoce absorpční pěnou a filtrace HEPA 13 zachytí 99,99% veškerých vysávaných nečistot včetně alergenů a je vhodná jak pro alergiky, tak majitele domácích mazlíčků. Vzduch, který dýcháme, totiž obsahuje částice, které mohou být alergenní: larvy a výkaly roztočů, plísně, pyl či kouř. Nejjemnější částice mohou pronikat hluboko do dýchacích cest, způsobovat záněty a zhoršovat dýchací funkce. Vzduchové částicové filtry HEPA s vysokou účinností je umí zachytit. Vyfukovaný vzduch do místnosti je tak čistší než před nasátím do vysavače.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama