reklama

Extrémní sestry: Nová reality show je přehlídkou bizarních sourozeneckých vztahů

reklama

Sesterská láska nabírá v nové sérii Extrémní sestry (Extreme Sisters), která bude mít premiéru v neděli 18. července od 20 hodin na kanálu TLC, úplně nový rozměr. Její tvůrci totiž sledují bizarní a nerozdělitelné sourozenecké dvojice. Některá sesterská pouta jsou pevnější než jiná, ale všichni tito sourozenci mají společné to, že ženou svou posedlost do extrému. Od požívání stejného jídla po spaní v jedné posteli až po sdílení přítele. Některé posedlosti těchto sester vás rozhodně donutí se dvakrát zamyslet nad tím, jako moc blízké si sestry mohou být.

„Mít úzce stmelenou rodinu je sen mnoha lidí a my v TLC rádi zkoumáme vztahy všech druhů,“ říká Howard Lee, President of TLC Streaming and Network Originals. „V Extrémních sestrách divákům představíme několik nerozlučných sester, jejichž vztahy jsou surové, upřímné a možná trochu netradiční. Jejich sourozenecká blízkost přenáší význam sesterství na úplně jiný level!“

Navzdory tomu, co si ostatní možná pomyslí o prazvláštním vztahu sledovaných sourozeneckých dvojic, jsou tyto „extrémní sestry“ neochvějné v oddanosti k sobě navzájem. Avšak teprve ve chvíli, kdy do hry vstoupí názory společnosti, rodiny a partnerů nebo velké životní změny, ukáže se, zda budou schopné bránit a zachovat si své jedinečné pouto. Co jsou tyto sestry ochotné ztratit, aby si udržely svou vzájemnou posedlost nedotčenou? V této zbrusu nové sérii diváci nahlédnou do těch nejunikátnějších sesterských životních stylů.

A kdo jsou hlavní hrdinky série?

Anna a Lucy jedí stejná jídla, společně chodí na záchod a spolu se taky sprchují. Doslova nikdy nejsou od sebe. Sestry začaly přemýšlet o své mateřské budoucnosti a rozhodly se, že pokud mají někdy otěhotnět, chtějí čekat Benovo dítě ve stejnou dobu. Ano, Ben je společný přítel Anny a Lucy a potenciální otec jejich budoucích dětí.

Brooke a Baylee jsou si tak blízké, že v dětství sdílely stejnou postel a pokračují v tom dodnes. A to přesto že je Brooke vdaná a jejímu manželovi je nepříjemné, že s nimi Baylee spí. Společně se sprchují, vymačkávají si pupínky a sdílí stejné jméno, Candace. Technicky se obě jmenují Candace-Brooke a Candace-Baylee a Brooke dokonce předala tradici své dceři Candace-Ace.

Brittany a Briana vždy snily o tom, že se vdají a otěhotní ve stejnou dobu. Mají takzvané kvartérní manželství, což je velmi vzácné. Svého cíle úspěšně dosáhly, mezi jejich těhotenstvími je jen pár měsíců rozdíl. Sestry sdílejí dům se svými manžely dvojčaty a považují se za společné matky i otce svých současných i budoucích dětí.

Christina a Jessica vedly paralelní životy napříč všemi důležitými životními událostmi. Vdaly se, otěhotněly a společně si prošly i svými rozvody. Jejich obsedantní blízkost je důvodem obou jejich rozvodů, protože věří, že jsou si navzájem spřízněnou duší. Dnes žijí dvě míle od sebe a vychovávají své děti společně jako svobodné matky. Jsou nerozlučné a cítí se fyzicky nemocné, když se musí odloučit. Sestry dokonce používají tajný kód, kterým si signalizují, že bez ohledu na to, čemu se v dané chvíli věnují, musí toho okamžitě zanechat a spěchat za sebou.

Patrix a Patrica žijí své životy propojeně od svého narození. Patrix má byt, ale zřídkakdy ho používá a většinu svého času tráví v domě u Patrice. Patrica se narodila bez tří prstů na pravé ruce, takže byla Patrix vždy po boku své sestry tváří v tvář násilníkům a pomáhala Patrice s úkoly, které není snadné udělat bez dvou celých rukou, jako je stříhání nehtů, holení a líčení. Patrix tak doslova je pravá ruka Patrice.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama