reklama

Festival ve Varech skončil. Jak si ho užil Vojtěch Šenkýř?

reklama

Dvaapadesátý ročník Filmového festivalu v Karlových Varech je minulostí. Spousta celebritek i VIP hostů teď má pár dní na to, aby se zase dala do pořádku a po všech těch party a večírcích se dostala zpět do režimu běžného fungování. Bylo to divoké!
Kdo v Karlových Varech nebyl, jakoby neexistoval. Alespoň na otočku je to zkrátka povinnost pro každého, kdo na sebe chce nějak upozornit nebo dát vědět, že „žije“. Chybět tak nemohl ani zpěvák Vojtěch Šenkýř. „Je to jedna velká party,“ glosoval lakonicky dění ve městě, kde během festivalu jednou za rok na pár dní slyšíte více češtinu, než ruský jazyk. Vojtěch si však chtěl užít i filmovou atmosféru, proto se vydal shlédnout také pár snímků. „Konkrétně Kill Bill patří k mým oblíbeným, Quentin Tarantino je prostě borec. Ale obecně je zde spousta kvalitních filmů,“ rozplýval se spokojeně.
Do Karlových Varů se samozřejmě nejezdí v jednom, nejlepší je to s pořádnou partou kamarádů či s partnerem. Na oboje Šenkýř myslel. Mezi skupinkou nechyběla ani zpěvačka Kamila Nývltová, která konečně ukázala svého tajemného přítele. A musíme uznat, že má dobrý vkus. Je to sexy svalovec!
Foto: archiv

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama