reklama

Do finále Miss léta se probojovala černoška

reklama

Po velkolepém zahájení Miss léta na akci Ladies day, která se uskutečnila na závodišti Velká Chuchle v pražském aquacentru proběhlo 24. června první semifinále Miss léta. Celkem dvanáct semifinalistek v plavkách bojovalo o to, která z nich se probojuje mezi finalistky Miss léta 2017 a budou moci obléci symbolický bílý outfit.

Počasí přálo a to přilákalo do aquacentra více jak 5000 návštěvníků, kteří vytvořili skvělou letní party atmosféru. V rámci Miss léta již semifinalistky bojují o korunky a šerpy, aby organizátoři snížili rivalitu dívek před samotným finálovým večerem. Vítězkou se stala blondýnka Iveta Maurerová, druhé místo vybojovala Zora Bolková a třetí postupující se stala Melody Krotká. Ta na první pohled není Česka, ale dlouhodobě žije v České republice a tak splnila pravidla soutěže, kdy účastnice Miss léta musí umět mluvit česky.

Během července na dalších třech semifinálových kolech porota vybere dalších 9 finalistek. Všech 12 finalistek pak v typickém bílém oblečení má zajištěný bohatý program v letní roadshow, kdy navštíví IT tábor a další akce na podporu vzdělávání v IT oborech. Miss léta totiž pořádá nezisková organizace IT people, která tímto netradičním způsobem získává studenty pro studium technických oborů.

Foto: Bohuslav Hybrant, Ondřej Čapka, Karel Juda

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama