reklama

Finále nejtvrdšího sportu se blíží! V Czech Bowlu se tentokrát utkají dva pražské kluby

reklama

V neoficiálním semifinále České ligy amerického fotbalu Prague Black Panthers rozstříleli Pardubice Stallions. Jistým finalistou Czech Bowlu již byli Prague Lions, které tedy doplní jejich městský rival Black Panthers. Finále amerického fotbalu české ligy proběhne 23. července ve znamení pražského derby.

Černí panteři v zápase s Pardubicemi potvrdili roli favorita a zvítězili 38:7. Napravili si tak chuť po nevydařené sezóně v rakouské nejvyšší soutěži, kterou hrají souběžně s tou českou. V ní Black Panthers minulý týden zakončili svůj zatím nejhorší ročník a sestoupili do nižší divize. „Letošní sezóna nebyla jednoduchá,“ konstatuje trenér Jan Vrba. „Odešli někteří klíčoví hráči, měli jsme hodně zraněných. Podařilo se nám ale zapracovat do týmu mladé hráče a za to jsem moc rád. Teď máme cíl jasný – uspět v Czech Bowlu,“ dodává s vyhlídkou na finálový zápas Vrba.

V České republice se finále amerického fotbalu odehraje již po třiadvacáté. Před stadionem na Žižkově si budete moct tuto hru na vlastní kůži vyzkoušet. Připravena bude fanzóna s netradičními atrakcemi, jako je shooting zone nebo kick zone. Pro ty fanoušky, kteří se Czech Bowlu už skutečně nemohou dočkat, připravili letos organizátoři novinku. Warm-Up event s grilováním, které proběhne v úterý 12. července na Zahrádkách Žižkov. Vstup na něj je zdarma.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama