reklama

Finalista britského X-Factoru Danyl Johnson točil v Praze videoklip plný českých hvězd

reklama

Přestože zpěvák Danyl Johnson má v rodné Británii hudebních aktivit víc než dost, poslední dobou se velmi intenzivně pohybuje v České republice. Má za sebou úspěšné klubové turné, připravuje ojedinělé vystoupení se symfonickým orchestrem, a navíc s českými hudebníky plánuje řadu projektů. Jedním z nich je i duet se zpěvačkou Eliškou Mrázovou, k němuž v ulicích Prahy natáčel i videoklip.

„Bylo to úžasné natáčení, protože jsme točili i v centru Prahy, dokonce i na lodičkách na Vltavě. Celý den jsem se snažil dohnat Elišku a ona mi neustále unikala,“ směje se Danyl a naráží na to, o čem singl Hello To Me vypráví. „Tu písničku jsem napsal poté, co mi jeden můj kamarád vyprávěl svůj příběh, kdy se platonicky zamiloval do jedné ženy a ona podle všeho do něj, ale nikdy nenašli odvahu pustit se do řeči.“

Písničku Danyl napsal již před několika lety, a když letos v létě vystoupil v Praze na akci Dance Divas, kde zpíval s Eliškou Mrázovou, napadlo ho udělat z písně duet a nazpívat jej právě s Eliškou. Ta s jeho nabídkou okamžitě souhlasila. „S Danylem jsme si ihned padli do noty, a to nejen po té hudební, ale i po lidské stránce… Danyl je člověk s velkým a otevřeným srdcem… Svědčí o tom i to, že za peníze, které vydělal díky X-Factoru, koupil dům své mamince. Když mě oslovil nazpívat s ním jeho autorský duet, měla jsem radost, protože ta píseň je půvabná a pracovat s ním je skvělé,“ vypráví Eliška.

Příběh videoklipu přesně odráží text písně, který vypráví o míjení se v lásce: Když je jeden volný, ten druhý není, a naopak. Kuriózní na videoklipu je, že se v něm v rolích těch, kteří Danylovi a Elis brání ve „vztahu“, jsou sourozenci Karel a Veronika Kašákovi. Pro oba to byla první herecká zkušenost a oba si ji náramně užili. „Užíval jsem si to. S Eliškou se pracovalo skvěle, je přirozená, zábavná a výborná herečka. Alespoň mé oči nezkušeného herce to tak viděly. A taky musím pochválit sám sebe, protože jsem jí minimálně obstojně sekundoval,“ směje se Karel Kašák a jeho sestra Veronika ho doplňuje: „Natáčení bylo fajn, protože Danyl je přátelský a milý mladý muž, který svým šarmem a vtipem bavil celý štáb.“

Natáčení proběhlo v produkci KVArt Production pod režijní taktovkou renomovaného Martina Müllera nejen v pražských ulicích, ale také na lodičkách na Vltavě, kde filmařům počasí doslova přálo a záběry, které vznikly, dokonale podpoří romantické vyznění písně, která si odbude českou premiéru na konci listopadu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama