reklama

Finalisté Muže roku dováděli na soustředění s celebritami!

reklama

Čeští finalisté soutěže Muž roku strávili nabitý víkend v Hotelu Rajská Zahrada v Novém Městě nad Metují. Co tam dělali? Posilovali, cvičili, učili se mluvit, ale také se bavili a flirtovali.

První den za dvanáctkou finalistů dorazila Katka Kornová, Eva Decastelo, Štěpánka Decastelo a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová, Česká Miss Earth Karolína Mališová a Martin Gardavský. Na programu byla jízda na lodičkách, kterou některé známé tváře s finalisty nezvládli a skončili v místní řece. „Málem jsem se utopila, ještě že mám záchrannou vestu,“ křičela Eva Decastelo, když jejich lodičku finalista Jakub Kraus neukočíroval a skončili ve vodě. Takhle dopadla i Česká Miss World Andrea Kalousová. Do vířivky s finalisty Muže roku zavítala Štěpánka Decastelo. „Cítím se tady jako v ráji,“ smála se Štěpánka, jejíž nepřehlédnutelné vnady obdivovali finalisté.„Syna mi hlídá maminka. Je velmi společenský tvor, občas se mi zdá, že je raději ve společnosti cizích lidí než se mnou,“ prozradila Štěpánka Decastelo. Večer si zahráli všichni zúčastnění aktivity, kde vyhrál tým Evy Decastelo. „Vím, že jsme nejlepší! Po celý večer jsem dělala pantomimu, byla to fakt legrace, a užili jsme si to všichni,“ laškovala Decastelo. Katka Kornová v Novém Městě nad Metují vyzkoušela thajskou masáž a nechala se ostříhat u místní kadeřnice! Dorazila se synem Filipem, na kterého prozradila, že má holku. „Potřebovali jsme si odpočinout a utéct z Prahy. Je to tu krásné, byli jsme i na zámku v Novém Městě nad Metují. Musím pochválit kluky, chovají se velmi gentlemansky. Je vidět, že je to prima parta kluků se zájmem o soutěž,“ dodala Katka.

Mají favorita 

První večer čekal všechny přítomné koncert v podobě Duo Piňakoláda, kde tančili nejen finalisté, ale i vítězky České Miss a zapojila se Eva Decastelo. Finalisté Muže roku však nejen tančili, ale také např. absolvovali kurz řečnictví s panem Janem Přeučilem. Ten dorazil s Evičkou Hruškovou a přítomné pány, ale i dámy, upozornil na to, že řečnictví je velmi důležité, protože vypovídá o člověku. Kurz pana Přeučila pochválila např. Česká Miss Earth Karolína Mališová, která by mohla do příštího ročníku přihlásit svého přítele. Ta navíc prozradila, že svého favorita soutěže už má. Do Rajské Zahrady zavítal i Marian Vojtko, který se stal třináctým finalistou Muže roku. „Já na to určitě mám. Podívejte se na mé vyrýsované bříško,“ lákal na ně potenciální zájemkyně. „Já jsem také svobodný a nezadaný,“ dodával Marian. Ten strávil nějaký čas v USA, kde navštívil americkou verzi Fantoma opery. „Myslím, že stejně jsme tady nejlepší. Více to tady prožíváme a dáváme do toho emoce,“ dodává Marian Vojtko. Večerní módní přehlídku zahájila zpěvem Kamila Nývltová, ta se také vrátila z Ameriky a v současné době je nezadaná a čeká na toho pana pravého. „Třeba si tady vyberu! Hezkých kluků je tady dost a věřím na lásku na první pohled“ přiznala se Kamila.

Těšte se na finále!

Moderátorkami slavnostního večera byla Lenka Špillarová z VIP zpráv a Daniela Šinkorová, která jak přiznala, konečně přibrala 3 kilogramy! „Byla jsem na dovolené tři týdny v Itálii. Zdokonalila jsem se v italském jazyce a chystám se ještě na nějakou dovolenou. Pořád jedla a je to znát. V Rajské Zahradě si dala kuřecí řízek a poté i borůvkový dezert. Její vystoupení vzbudilo obdiv u celého publika. S finalisty Muže roku se nechala fotit a mladí páni ji zvali na panáka, ale odolávala. „Je moc pěkná a velmi chytrá. Snažil jsem se ji balit,“ prozradil jeden z finalistů, vodní záchranář, Tomáš Martinka. Mezi účinkující patřila i Lucy Junk, která si víkend s finalisty užila. Letos poprvé se zvolil Muž roku – sympaťák soustředění, kterého volili osobnosti, zástupci médií a sponzorů. Stal se jím Jan Vurm, kterému je 25 let, je studentem a pochází z Poděbrad. Cenu mu předal ředitel soutěže David Novotný a manželka starosty Města Náchoda Šárka Birke. Vítěz soustředění Jan Vurm již poletí na mezinárodní soutěž. Během slavnostního večera kluci předvedli oblečení od Mall.cz ze sekce značková móda, spodní prádlo a plavky 69SLAM, obleky s. Oliver. Na to, jak to kluci zvládají, se přijeli podívat i vítěz Martin Gardavský.  Zdravici přednesl místostarosta Nového Města nad Metují Michal Beseda či předseda oblasti Krajské hospodářské komory oblasti Náchod Radek Jakubský. Místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Soňa Marková potrhla charitativní význam celé akce a to, že výtěžek putuje do stacionářů a sociálních zařízení. V Novém Městě nad Metují to zkrátka o víkendu žilo, a už za necelý měsíc to bude žít i v Náchodě. 21. srpna se zde totiž rozhodne o vítězi celé soutěže.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama