reklama

Finalistky České Miss odlétají na Mauritius!

reklama

Již v pátek 24. ledna se deset krásných finalistek jubilejního ročníku České Miss na dva týdny rozloučí s českou kotlinou a vydá se na exotický Mauritius. Před odletem se dívky sešly na přátelském setkání v Cloud 9 sky bar & lounge, kde se představily zástupcům médií a partnerů, a prozradily, co všechno je na soustředění čeká a na co se těší.

Uchazečky o 10. korunku krásy měly od rána nabitý program, natáčely rozhlasové vizitky pro hlasování posluchačů rádia Frekvence 1, jejich kadeře si užily péči kadeřníků a vlasových stylistů Franck Provost a krásky absolvovaly fitting plavek Fashion Island, které obléknou poprvé na prosluněných plážích na Mauritiu. A to se z Cloud 9 vypravily ještě na hodinu francouzštiny s rodilým mluvčím do jazykové školy Channel Crossings, kde je čekala „jazyková první pomoc“, aby na Mauritiu mohly překvapit alespoň francouzským pozdravem. Finalistky hostům představil a příjemným odpolednem všechny provedl moderátor a scenárista Libor Bouček. Adeptky královny krásy přišly pozdravit i jejich „starší“ kolegyně Gabriela Kratochvílová, Lucie Kovandová, Monika Leová, Jitka Válková, Hana Věrná a Veronika Machová. Seznámení s finalistkami si nenechal ujít ani Mr. Czech Republic Milan Nevosad.

Krásné prostředí

Hynek Špinar ze společnosti ESO travel, která cestu finalistek a týmu České Miss organizuje, prozradil detaily z plánované cesty: „Za ESO travel jsme pro letošní zahraniční soustředění vybrali Mauritius. Klasik tvrdí, že Bůh nejdříve stvořil Mauritius a až podle něj stvořil ráj. Tato poetická slova nejsou daleko od pravdy. Mauritius nabízí skutečně ty pravé podmínky pro luxusní odpočinek, ale díky pestré směsici obyvatelstva i unikátní kulturu. Bohatou suchozemskou i podmořskou faunu a flóru. Z níž již bohužel vymizel proslulý pták Dodo, známý také pod jménem Blboun nejapný.  Na finalistky a celou skupinu České Miss nečeká jen krásný ostrov s pohodovou atmosférou, ale i atraktivní program. Navštíví kromě jiného tajemný Chamarel, kde má země 7 barev díky sopečné činnosti. Zastaví se na plantážích cukrové třtiny a ochutnají místní výborný rum. Při návštěvě hlavního města Port Louis navštíví muzeum s nejslavnější známkou světa Modrým Mauritiem a řadu dalších památek. Hlavním lákadlem ostrova Mauritius jsou samozřejmě bělostné pláže a tyrkysové vody Indického oceánu, které budou snovou kulisou pro natáčení a focení finalistek.“ 

Jsou vybavené

Hlavní náplní soustředění bude samozřejmě focení a natáčení všeho, co finalistky zažijí a s čím se v této vysoce exotické a atraktivní zemi setkají. Televizní diváci uvidí krásu dívek i Mauritia především v kampani a ve finálovém večeru, můžou se také těšit na to, jak se dívky zhostí speciálních úkolů, které pro ně kreativní tým, včetně scenáristy a moderátora Libora Boučka, připravil. Dívky neodlétají s prázdnou, aby byly na fotkách co nejkrásnější, zabalily si do kufru kosmetiku Bourjois, jejich kadeře budou chránit přípravky Franck Provost a že se v pořádku vrátí jistí pojistka od Allianz pojištovny. Abychom se mohli podívat na webu a facebooku České Miss, jak vypadá Mauritius očima finalistek, vezou si s sebou také fotoaparáty od Fotolabu. 29. března 2014 se v přímém přenosu na Primě rozhodne, která z finalistek letošního ročníku se stane 10. Českou Miss.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama