reklama

Finalistky České Miss 2016 odjely na soustředění na Čapí hnízdo

reklama

Uchazečky o letošní korunku krásy se doma příliš neohřály. Jen co si vybalily plavky z Thajska, chystaly se na cestu na Čapí hnízdo, kde se koná letošní domácí soustředění. Intenzivní příprava na finále začala setkáním s koučem Janem Mühlfeitem a zkouškou plesových šatů od návrhářského dua Jaroslavy a Dominiky Sedláčkových.

Nabitý program finalistek dvanáctého ročníku soutěže Česká Miss odstartovalo setkání na téma motivace s úspěšným českým manažerem a koučem Janem Mühlfeitem v pražském Pentahotelu Prague. Přednáška se týkala hlavně pozitivního myšlení a umění sebeprezentace. Nabyté dovednosti jsou užitečné jak v profesním, tak soukromém životě. „Nejen během soutěže Česká Miss dívky ocení tipy a rady, jak na sobě co nejlépe pracovat. Osobní rozvoj je v dnešním světě velmi důležitý,“ tvrdí Jan Mühlfeit.

Po příjezdu na Čapí hnízdo dívky uvítal ředitel hotelu Jan Gavenda spolu se šéfkuchařem Ladislavem Doušou, který bude mít na starosti pestrý jídelníček. Následovala zkouška šatů pro blížící se Ples v Opeře. Návrhářské duo Jaroslava a Dominika Sedláčkovy připravilo sérii slavnostních rób v klasické černé a bílé kombinaci. „Dlouhé šaty zdůrazňují krásu a dokonalé postavy jednotlivých dívek, jsou zdobeny krajkou a vyznačují se rafinovanými střihy a rozparky odhalujícími například záda či štíhlé nohy finalistek,“ říká Dominika Sedláčková. Den zakončila přednáška MUDr. Zdeňka Prose na téma estetická chirurgie, kde dívky položily otázky vskutku „na tělo“. Zároveň se i svěřily, která z nich by se pro plastickou úpravu odhodlala a proč. Zkušený pan doktor Pros je ale ubezpěčil, že na nich není nutné nic měnit.

Druhý den byl ve znamení aktivního odpočinku. Že to všem finalistkám v plavkách náramně sluší dokázala návštěva Aqualandu Moravia. Po koupání v oceánu a opalování na thajských plážích si na mnoha vodních atrakcích užily spoustu zábavy a zasloužené relaxace. Nechyběla ani televize Prima, díky které zde vznikla zábavná reportáž pro pořad Top Star. Soustředění na Čapím hnízdě pokračuje do 6. února, kdy se dívky zúčastní prestižního Plesu v Opeře.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama