reklama

Františka Čižková má recht! Evičko, proč se neumíš oblékat?

reklama

Nenaděláme s tím ale lautr nic. I když s Františkou Čížkovou a jejími soudy ne vždy souhlasíme, tentokrát má módní redaktorka Blesku pravdu. Outfit Evy Perkausové nazvala pouťovým a trefila to přesně. 

Moderátorka primáckého Top Staru to má v poslední blbě dost blbé. Frajery střídá jako fusekle (teď prý randí s režisérem Adrianem Stojkovem, ale měla být viděna se svým ex Karlem Kubou), což jí samozřejmě přejeme, protože je mladá a asi má pocit, že se to tak má. Pak sice tvrdí, že jsou to jen kámoši, nebo chlápky rovnou zapře, ale to také nevadí. A vlastně ani to, že lže o svém studiu, protože jednou podle svých slov chodí na vysokou, pak na vyšší odbornou, jednou má dostudováno, podruhé jen s maturitou atd. Holt ta paměť asi neslouží, jak by měla.

Na Primě také žádná sláva, čísla Top Staru stagnují a bossové televize si mohou nechat slastně snít o Kubelkové nebo Bočanové.  A teď se přidalo ještě dost šílené oblékání, čehož si evidentně všímají i jiní. No, nějak se ti to celé bortí, děvče.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama