reklama

Frýd si sáhl na dno! Totální vyčerpání!

reklama

Troufnete si na závod, na jehož konci můžete doslova rýt nosem v zemi, protože se prostě únavou neudržíte na nohou? Jestli chcete vyzkoušet masakr, který nezvládlo ani bezpočet bývalých členů americké námořní pěchoty, právě pro vás je Spartan Race.

Je hodně těch, kteří si myslí, že jsou něco jako železní muži. Ale pak končí, aniž by viděli cílový šachovnicový prapor. Spartan Race si letos v Bořeticích vyzkoušel i model, fitness trenér a účastník reality show Big Brother Karel „Plyšák“ Frýd. „Byl jsem na 338 místě z 3 166 přihlášených v rámci Spartan Race Sprint. Žádný hit, ale ani ostuda. Hlavně jsem rád, že jsem přežil,“ směje se svalovec. Závod byl založen v roce 2010 s jednoduchým cílem: vytvořit seriózní výzvu pro odhodlané sportovce, kteří hledají alternativní vytrvalostní závod. Pokud jste se pokoušeli o zdolání náročných drah v terénu, které byly promáčené, plné bláta či jiných přírodních překážek, tak je ten správný čas postavit se na startovní linii nejlepšího překážkového běhu Spartan Race. Můžete si vybrat Spartan Sprint, Super Spartan, nebo Spartan Beast. Málokdo se ale odváží absolvovat Death Race, světový šampionát v překážkovém závodě, ve kterém hraje velkou roli vaše vytrvalost.

Až na dno!

Proč Spartan? Protože Sparťané jsou chlapi z ocele. A proč absolvovat právě tento překážkový závod? Protože v dnešním uspěchaném světě jsme všichni pod velkým tlakem a přežít mohou jen ti nejsilnější. Ukažte ostatním, že vás nic nezastaví. Žádné bláto. Žádné překážky ani vyčerpání vám nezabrání jít stále vpřed a dosáhnout tolik očekávané vítězství. Naplňte svůj život adrenalinovým zážitkem, na který budete stále vzpomínat. Tento překážkový běh je určen k otestování své silové odolnosti, vytrvalosti, rychlosti a zručnosti. Naučí vás stát tváří v tvář nepřízni osudu. Abyste zdolali překážkový běh Spartan Race, budete muset v sobě najít i ten poslední kousek síly, důvtipu a instinktu a využít ho ve svůj prospěch. Máte na to? Tak do toho jděte!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama