reklama

Goldová brázdí alpské sjezdovky v outfitu za statisíce

reklama

Leden je asi nejklidnější měsíců v našem rybníčku českého šoubyznysnu. Není proto divu, že mnoho slavných krásek si po prosincovém shonu užívá zaslouženou relaxaci a to v tom lepším případě spojenou i s trochou pohybu, aby se dostaly zas do formy, shodily kila nabraná na svátky a v  únoru se mohly bez obav obléknout do upnutých plesových šatů. Zbývá se jen rozhodnout, jestli se vydat za teplem, nebo naskočit do přeskáčů a užívat si zimních radovánek.

Jednou z těch, které dávají přednost aktivnímu odpočinku na lyžích je zpěvačka s nezaměnitelným hlasem Gábina Goldová. Vzhledem k tomu, že letošní zima je plná teplotních výkyvů nenechala Gabi nic náhodě a vydala se za sněhem do rakouských Alp. My jsme ji zastihli akorát ve chvíli, kdy lyže vyměnila za sněžný skútr. „Je o mě známé, že jsem velká fanynka všeho, co má motor, takže jsem si nemohla nechat ujít ani jízdu na skútru. Navíc lyže a Alpy jsou moje srdcovka. Už mi není dvacet a stihla jsem toho procestovat víc než dost, takže léto trávím raději v Čechách, ale zimní Alpy si nenechám ujít nikdy!“ Usmívá se Gábina s tím, že každoročně jezdí i do stejného 5* hotelu, kde si po večerech užívá welness se sklenkou v ruce. A že si ten odpočinek zaslouží, celý podzim totiž strávila ve studiu, kde natáčela svou novou desku Láska nebeská, která nedávno vyšla.

To, že si Gábina potrpí na luxus, jsme si koneckonců všimli i podle jejího lyžařského outfitu. Bunda a kalhoty od Sportalmu a zlaté lyže Volant připomínají styl naší další známé krásky Andrey Verešové, která pravidelně září na sjezdovce ve Špindlerově Mlýně. Nutno říci, že Gábi nezůstává za Andreou v módních kreacích pozadu a pro takovouhle výbavičku musela sáhnout pěkně hluboko do kapsy!

Foto: archiv Gabriely Goldové

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama