Hana Maciuchová: Před Vánoci se chystám vybílit knihkupectví

Strhující baladu o lásce mezi nebem a zemí, kráse a opojení, zločinu a trestu s názvem Rytec kamejí představil na včerejším křtu v Písecké bráně její autor Ivan Fíla, za asistence své dlouholeté dobré známé, herečky Hany Maciuchové a moderátorky Nory Fridrichové.

„Známe se opravdu už nějaký čas, ale zatím jsem nestihla knížku přečíst, ovšem chystám se, že to brzy napravím. Víte, literatura je moje slabost, mám ráda životopisy, literaturu faktu, samozřejmě romány, ovšem ty dobré a na Rytce kamejí jsem hodně zvědavá,“ uvedla herečka, která se pozvolna chystá nakoupit dárky pod stromeček.

„Ještě je trochu času, takže žádná honička, ale přiznám se, že až se do nákupů pustím, vybílím nějaké knihkupectví. Moc ráda totiž dávám knižní dárky a jejich výběr si užívám. Jsme rozvětvenější rodina, takže pokud to všechno klapne, budu si odnášet z prodejny pořádnou porci literatury,“ s úsměvem dodala Hana Maciuchová.

Moderátorka slavnostního křtu Nora Fridrichová si se zájmem novinku také prolistovala a okamžitě slíbila, že si jí určitě také bedlivě „prostuduje“.

„Mám ráda spíše dramata, což jsem dokázala účastí ve StarDance, což pro mne tak trochu drama bylo, takže trocha tajemna, napětí, fantazie a neočekávaných věcí je mi vlastní. A i já, stejně jako paní Maciuchová mám knížky ráda, proto si tuhle, kterou předchází velice dobrá pověst s chutí přečtu, “ s úsměvem informovala Fridrichová.

NAPSAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno