reklama

Hanka Křížková prožije třetí adventní víkend hodně pracovně

reklama

Zpěvačka a herečka Hanka Křížková je pověstná tím, že miluje Vánoce a vždy se snaží udělat si je co nejkrásnější. Většinou však až do nich pracuje. Nejinak je tomu letos. Zvláště blížící se 3. adventní víkend prožije hodně pracovně a zároveň zve své příznivce na dvě zásadní akce.

V sobotu od 18 hodin vystoupí se svým Vánočním recitálem v kostele na náměstí v Horažďovicích na Klatovsku, v neděli pak ve stejném čase v pražském holešovickém Divadle Na Maninách, kde má taky Vánoční koncert.

„Tímto všechny srdečně zvu na obě místa. Budu velmi ráda, když přijdete, abychom si spolu trochu užili tu předvánoční atmosféru v tom shonu, který je všude kolem nás,” prozradila Křížková, která i přes velké pracovní vytížení má už doma ozdobený vánoční stromeček a byt vyzdobený. „Pomohli kamarádi, jako každý rok. Mám ráda tu atmosféru, a i když se třeba pozdě večer vrátím z divadla nebo z koncertu domů, cítím se tak nějak víc naladěná.

Několik druhů vánočního cukroví jako řada lidí sice nepeče, ale své pověstné marokánky dělá na kila. „Je to opravdu jediné cukroví, které dělám a na které mám čas, ale to pak měním s kamarády a kolegy za jiné. Tu za rohlíčky, jinde za linecké, za vánočku nebo i za kubu… Tyto “výměnné akce” se u mě staly takovou tradicí a je to velmi výhodné,” směje se Hanka Křížková, která do toho všeho ještě hraje v muzikálech a vystoupení zvláště teď během prosince měla po celé republice.

„Vánoce opravdu miluji už od dětství. Snad i proto, že se nám je s mými sourozenci naši rodiče snažili vždy udělat co nejrkásnější. Je to i chvíle, kdy má člověk čas se na chvíli zastavit, rozjímat, potkat se s rodinou, kamarády a samozřejmě taky něco dobrého ochutnat,” dodala zpěvačka a herečka. Příští rok ji čeká řada vystoupení v muzikálech i s jejími projekty, recitály a talk show, na které skvělé ohlasy ze všech koutů republiky.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama