reklama

Hanka Mašlíková poprvé na veřejnosti ukázala svého syna! Změnil mi celý život, říká krásná moderátorka

reklama

Je to sotva rok, co Hana Mašlíková (Reinders) porodila syna Andrease a už má pěkně napilno. Nejenže se pouhý měsíc po porodu vrátila do Snídaně s Novou, včera navíc stihla odmoderovat i otvíračku MMA Gym v Jeremi Sport v pražských Stodůlkách.

Přestože Hanka neměla pro syna hlídání, nemohla si takovou událost nechat ujít, zvlášť když novou tělocvičnu, která se specializuje na bojové sporty, otvíral její manžel André Reinders. Proto se rozhodla vzít miminko s sebou a ukázat ho konečně poprvé veřejnosti! „Zapomněli jsme mlíčko, tak to bude ještě zajímavé,“ vtipkovala moderátorka, které mateřství očividně prospělo. „Strašně mi to změnilo život a jsem moc šťastná, vůbec bych neměnila. Je to úplně něco nového a mám pocit, že v tom mém životě předtím pořád něco chybělo,“ tetelila se blahem.

Hanka má naštěstí velkou oporu v celé rodině a tak si mohla dovolit velmi brzký návrat do práce. „Mám skvělou maminku a tatínka, ale i manžel je v tomhle úžasný a o hlídání se střídáme. Takže mám možnost pracovat a je někdy fajn si oddychnout a přinést také nějaké korunky do společné kasy,“ řekla kráska z Novy a přiznala, že jednou za měsíc si dopřeje i manikúru nebo kadeřnici. Na nějaké chození do společnosti a na kafíčko s kamarádkou ji však neužije a raději tráví volno doma se synem.

„S manželem jsme byli ve společnosti jednou sami, ale mně to nechybí, to je opravdu poslední věc, která by mi chyběla,“ přiznala šťastná maminka. Včera ale přece jen udělala výjimku a do společnosti vyrazila i se synem na akci podpořit manžela. „Můj manžel vždycky snil o tom, že pozvedne úroveň tohoto sportu a aby jeho tým měl důstojné zázemí. Teď si ten sen plní a otvírá nový gym, kde bude prostor pro jeho tým a bude se jednat o jednu z největších tělocvičen co se týče bojových sportů,“ řekla Mašlíková.

A jaký má ona vztah k bojovým sportům? „Musí mi být blízký, protože je to život mého manžela a já ho žiju s ním. Takže samozřejmě sledujeme zápasy v televizi nebo na ně i chodíme,“ svěřila se modelka, která však manžela v akci neviděla zrovna ráda. „Musím říct, že jsem klidnější, když manžel už nebojuje a má svůj tým, kterému pouze „koučuje“. Když jsem ho viděla v té kleci, tak mi z toho opravdu dobře nebylo, protože je to hodně tvrdý sport,“ přiznala Hanka.

Podpořit akci přišla i Hančina kamarádka Kateřina Průšová, která má ke sportu velmi kladný vztah. „Bojové sporty mě zajímají a aktivně, ale ne profesionálně, jsem dokonce chodila osm let boxovat. Pak jsem měla rok pauzu, protože jsem se věnovala jinému sportu,“ řekla modelka, která se na veřejnosti příliš neukazuje a proto nás zajímalo, čemu se momentálně věnuje.

„Teď mám svojí talentovou soutěž pro holčičky ve věku 6 – 10 let a jmenuje se to Sluníčko roku. Castingy se konají po celé České republice. Minulý rok se konal první ročník a letos načínáme druhý a naše holčička, která vyhrála, teď hraje v muzikálu Královna Kapeska,“ chlubila se Průšová, která se ještě dnes občas vrátí na molo.

„S kolegou máme agenturu a děláme hodně produkční věci na klíč – golfy, plesy a během toho buď sama předvádím nebo akci moderuji. Moderování mám ale spíš jako zpestření, že mi občas někdo zavolá, abych moderovala ples nebo Taťáně Makarenko moderuji její castingy do soutěže. Co mě zaměstnává opravdu nejvíc je ta moje soutěž,“ dodala Kateřina.

Novou tělocvičnu přišel okouknout dále i znalec bojových sportů a manžel Renaty Langmannové Ondřej Novotný, kterého diváci vídají na televizních obrazovkách jako moderátora reality show Robinsonův ostrov.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama