reklama

Hasičská semilská mládež svému městu ostudu nedělá

reklama

V sobotu 6.října 2018 se v Jablonci nad Jizerou konala poslední soutěž letošního ročníku OSH Semily „O pohár dráčka Soptíka 2018“. Letošního ročníku se za Semily účastnila družstva z Bítouchova, Podmoklic a ze Semil I. Celkem 5 družstev v kategorii mladších (z 24) a 4 družstva v kategorii starších (z 20). Ačkoliv žádné z nich nedosáhlo v hlavní soutěži na pomyslnou bednu, 5 z nich se umístilo v první desítce. Nejúspěšněji bojovala družstva ze Semil I. (2x 5.místo).

V hodnocení kategorie „Král útoků“ se bítouchovští mladší umístili na krásném 4.místě a u starších semilská jednička dokonce obsadila pódiové 3.místo. Letos se poprvé hodnotila i kategorie „Nejrychlejší útok“. Tu s přehledem získalo a první místo obsadilo družstvo starších z Bítouchova. I u mladších se nejlépe dařilo Bítouchovu a získal 5.místo.

Z celkem 44 všech družstev v obou kategoriích jich 9 je z našeho města, což odpovídá cca 20% ze všech účastníků. A to je myslím dost dobrá vizitka. Velké poděkování patří jak všem instruktorům a ostatních sestrám a bratrům, kteří se této mládeži tady u nás věnují, ale i městu Semily a Libereckému kraji za jejich podporu za jejich morální i finanční podporu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama