reklama

Herec, zpěvák Petr Batěk odhalil nový klip k “vánoční” písničce a rovnou se dostala i do hitparády

reklama

Podívej, jak je krásná,  tak se jmenuje nová písnička herce, zpěváka, hudebníka i básníka PETRA BAŤKA, kterou lze klidně nazvat jako „vánoční“… 

V uplynulých dnech k ní vznikl také klip a hned byla zařazena do hitparády ČRO Dvojka Česká dvanáctka, kde mají své novinky třeba Anna K. Martin Chodúr nebo Adam Mišík.

Petr Batěk, který působí v Národním divadle v Praze, v divadlech na Kladně v Chebu, hraje jak ve filmu, tak v televizi. Přiznává, že básnění a skládání hudby je pro něj jakýsi ‘útěk’ od jedné profese k druhé a čistí si tak hlavu. Proto nyní v době předvánoční představil nový singl a klip.

„Videoklip k písničce Podívej, jak je krásná vznikal na Vánočních trzích v Plzni za provozu. Naše stříbrné líčení vzbudilo trochu rozruch, ale to nám nevadilo a to byl trochu i cíl,” říká s úsměvem a nadhledem Petr Batěk.

„Klip je o setkání dvou zbloudílých duší… Samozřejmě romantika, ale i životní prožitek hrají svou roli. Momentálně jsem dost časově vytížený, ale jsem rád, že se nám i přesto podařilo tuhle novinku dát ven a ještě více mě těší, že Český rozhlas Dvojka zařadil písničku do své hitparády Česká dvanáctka, kde pro ni můžete hlasovat,” prozradil Petr Batěk, který se tak v hitparádě se svou novinkou Podívej, jak je krásná momentálně zařadil mezi další interprety, jako jsou třeba Anna K., Adam Mišík nebo Martin Chodúr.

Zvukovou režii klipu obstaral Jirka Mucha, před kamerou tančí Marcela Lampart a filmové práce jsou dílem Michala Anděla.

Herec a hudebník Petr Batěk nedávno natočil také ústřední písničku pro film Jak se moří revizoři, v níž hrál spolu s Danou Morávkovou hlavní roli. Momentálně roztáčí s režisérem Tomášem Magnuskem nový český seriál, který bude jakýmsi “českým Dallasem” a diváci jeho první sérii uvidí příští rok. Herec se připravuje i na další divadelní roli pod režijním vedením Vladimíra Morávka a chystá i řadu dalších novinek, včetně své již třetí knihy básní, která bude mít jak svou audioverzi, tak i charitativní podtext.

„Jsem moc rád, že se toho ujal zkušený nakladatel Pavel Mészáros, s nímž teď ladíme detaily a pomalu to připravujeme do finále tak, aby to před jarem vyšlo,” dodal Batěk, který letos jako učitel obecné školy jezdil po ČR road show s unikátním projektem Zažijte to znovu, a kromě jiného moderoval i narozeninový koncert a párty Václava Neckáře v Mariánských Lázních. Jak herec prozradil, nadcházející Vánoce stráví s rodinou, svými dvěma dětmi a přáteli…

ODKAZ NA KLIP: 

https://www.youtube.com/watch?v=C6mg6F8n0Rk

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama