reklama

Herečka Andrea Hoffmannová se už v prosinci objeví na plátnech kin jako selka v nové pohádce Zdeňka Trošky Čertoviny

reklama

Adventní období a vánoční čas jsou nedílně spojeny také s pohádkovými příběhy. Nová pohádka od režiséra Zdeňka Trošky Čertoviny, kterou natáčel letos na jaře, bude už v prosinci předpremiérově uvedena v několika českých a moravských městech.

Jednu z hlavních rolí v pohádce ztvárnila herečka Andrea Hoffmannová, známá mimo jiné z Troškovy pohádky Strašidla či z filmů Pohádky pro Emu a Špunti na vodě. Oficiální premiéra pohádky Čertoviny se uskuteční 8. ledna 2018.

„V pohádce Čertoviny hraji selku, maminku Haničky – Sary Sandevy. V mladém věku byla nešťastně provdaná za starého vdovce, kterého hraje Oldřich Navrátil,“ říká herečka Andrea Hoffmannová, která je sama v reálném životě maminkou dvouleté dcery Anastázie. „Na premiéru Čertovin se moc těším.  Kousek pohádky jsem už viděla a bude opravdu krásná. Taky se těším,  že se  na premiéře opět potkáme všichni, kdo na pohádce pracovali. S celým týmem jsme si užili příjemné natáčení,  sešla se skvělá parta lidí a myslím,  že se dobrá nálada z placu odrazila i na výsledku pohádky,“ říká Hoffmannová.

Pohádku Čertoviny realizuje produkční společnost Fénix Film. Pojednává o dvou čertech Popelákovi a Uhelákovi, kteří se vydají do lidského světa a natáčela se letos v květnu a červnu v jižních Čechách, v Peklu Čertovina, v tvrzi v Drslavicích a ve skanzenech Třebíz a Přerov. V hlavních rolích se vedle Andrey Hoffmannové dále představí Jakub Prachař, Dominick Benedikt Hájek, Karel Dobrý či Jaromír Nosek.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama