reklama

Herečka Jana Preissová opět hraje filmu. Víte, jak dlouho nebyla na plátně?

reklama

Herečka Jana Preissová se na veřejnosti moc neobjevuje. Díky premiéře zimní komedie Ženská na vrcholu však udělala výjimku a do pražské Lucerny, jako řada dalších, přišla.

Janu Preissovou mohou diváci na filmovém plátně vidět od natočení slavné filmové komedie Jak vytrhnout velrybě stoličku po více než čtyřiceti letech. „Hraji hodně starostlivou babičku Janinku. Je mi docela podobná, protože ve skutečnosti starostlivá babička jsem a jsem jí ráda,“ řekla Jana Preissová. „Přestože jsme ale natáčeli na horách, ve filmu se neposadím ani na saně,“ dodala.

Manžela Jany Preissové a zároveň poněkud rozpustilého dědečka Josefa hraje Bolek Polívka a dceru Anna Polívková. Nepřehlédnutelní jsou v romantické komedii hlavní mužské postavy Martin Dejdar (Richard) a Marek Němec (Mišo), kteří hrají bratry .

„Najít herce, kterým by diváci věřili, že jsou to drsní chlapi, horalové, trochu sexy a uvnitř citliví a schopni romantické lásky, je nelehké, stejně tak, jako potkat takové chlapíky v reálném životě. Ale podařilo se! Martinovi s Markem postavy skvěle sedly. A navíc oba umějí lyžovat, jezdit na snowboardu a bravurně ovládat skútr. A jsou uvěřitelní v postavách bratrů,“ vysvětlila režisérka Lenka Kny.

V komedii Ženská na vrcholu se představí další herci, například Jana Krausová, Marek Adamczyk, Danica Jurkovičová, Roman Pomajbo, Marek Taclík a další.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama