reklama

Herečka Marie Doležalová přivedla na svět holčičku

reklama

Umělecký pár herečka Marie Doležalová a tanečník Marek Zelinka se stali rodiči. Holčička, která přišla na svět přirozenou cestou v Podolské porodnici dali jméno Alfréda. 

Alfréda Zelinková se narodila 7.8. ráno a tatínka stihla přesně den předtím než odjel s Divadlem bratří Formanů.„V Podolské porodnici jsme si trochu pobyli, protože bylo potřeba holčičku ještě sledovat, ale naštěstí jsme byli s nejlepší neonatologickou péčí a všem v porodnici patří obrovské poděkování. Děkujeme za péči, komunikaci a vstřícnost, kterou nám poskytli,“sdělila šťastná maminka. „Alfí je náš největší poklad, a teď už jsme všichni společně doma,“ dodává Maruška.

Termín porodu měla Maruška v polovině srpna a tak si s partnerem užívali každého bezstarostného dne na chalupě. Naposledy jsme je přistihli, jak si vybírají kočárek a že je s nimi velká legrace se můžete přesvědčit na fotografiích jejichž autorkou je Lenka Hatašová. Oba často a rádí tráví volno v terénu, ale i ve městě, takže cíl byl jasný, lehce ovladatelný kočárek do jakéhokoliv terénu. Na prodejně v MyBabyStore jim byl doporučen kočárek Bugaboo Fox, který disponuje odpružením všech kol a velká kola zajistí pohodlnou a stabilní jízdu v jakémkoliv terénu. Návrat na televizní obrazovky Marie neplánuje, ostatně jako nic ve svém životě.

„Uvidíme, jak mateřství budu zvládat a podle toho se vše bude odvíjet. Je to ta nejdůležitější životní role a tu nechci uspěchat,“říká herečka. „Pro výběr kočárku nám byl doporučen Vysočanský obchod My Baby Store a byla jsem moc mile překvapena přátelským přístupem. Vybrali jsme kočárek, který si barevně můžete sami navrhnout a potahy jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů. Už se moc těším na procházky u nás na chalupě,“doplňuje.

Vysočanská prodejna MyBabyStore nabízí kompletní sortiment značek Bugaboo, Stokke a Maclaren. Zajišťují servis čištění kočárků, pronajímají kočárky a zapůjčují přepravní tašky na kočárek. „V MyBabyStore věříme, že produkty, které s dětmi každý den používáte, by měly být kombinací skvělého designu, pokrokových funkcí, odvážných řešení, ale zejména výtečné kvality, funkčnosti a jednoduchosti používání. Nabízíme výrobky, které jsou unikátní, moderní a podtrhují charakter,“říká Marek Ruscher.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama