reklama

Herečka Štěpánka Fingerhutová a dvanáct chlapů brázdilo sjezdovku v Jeseníkách

reklama

Soustředění před finále soutěže Muž roku 2017 vypuklo za účasti všech dvanácti finalistů ve Schrothových Lázních Dolní Lipová v Jeseníkách. Na místě krásné muže přivítal ředitel soutěže David Novotný a protože na osvojení některých dovedností mají finalisté pouze čtyři dny, šlo se hned na věc.

Horské minikáry a klouzačka nenechaly chladnými nejen kluky, ale zařádily si patronky soutěže Kateřina Kornová a Štěpánka Fingerhutová, známá jako sestřička z novácké Ordinace. „Tohle jsem ještě nezkusila. Jezdit na minikárách po sjezdovce je hodně zajímavá disciplína. To nevím, jestli mám hlídat řízení nebo krátké šatičky,“ smála se Štěpánka, která kroužila jednu zatáčku za druhou stíhaná dvanácti adepty na nejkrásnějšího muže roku. Neodolala ani gumovému talíři, na kterém sjela klouzačku pěkně šusem.

Finalisté soutěže se také pustili do nácviku choreografie na nadcházející módní přehlídku. „Jdu z těch chlapů něco vydolovat. Tančit sice nebudou, ale na přehlídkovém mole by jim to mělo alespoň trochu šlapat,“ řekla s trpělivým úsměvem choreografka Daniela Lebedová. Finále soutěže se uskuteční 25. srpna v Náchodě.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama