Herečky Andrea Růžičková, Jana Plodková a Michaela Maurerová nakupovaly

Autor: dne 10 listopadu 2019

Módní obchod BackYard představil nový pop-up store značek YBA a MESSA. Originální módu a šperky přišly obdivovat i herečky Andrea Růžičková spolu s manželem hudebníkem Mikolášem Růžičkou, ale také Michaela Maurerová a Jana Plodková. Všechny tyto osobnosti pojí láska k lokální tvorbě. Pražský BackYard je místem pro všechny, kteří v módě vyhledávají kvalitu a osobitost. 

Je tomu právě rok, co si parta talentovaných designerů společně otevřela na exponovaném místě v centru Prahy designový obchod pod názvem BackYard. Jedná se o unikátní prostor se čtyřmi výlohami, jehož podstatou je sdílený showroom s dílnami, kde se design tvoří i prodává. Kreativní prostor prezentující řadu módních návrhářů, šperkařů a dalších umělců, kteří se vzájemně podporují, to je BackYard. Obchod se zakládá na lokální tvorbě designérů, kterým záleží na udržitelnosti a ekologičnosti výroby a kteří do současného světa rychlé módy přinášejí kvalitu a dlouhodobou hodnotu. Designéři se zde střídají i za pokladnou, takže se jednoduše může stát, že si svůj vyvolený kousek zakoupíte u výrobce osobně. Pokud toužíte po modelu šitém na míru, nechybí tu příjemné místo k posezení u kávy či sklenky vína, kde si s designery můžete pohovořit. „BackYard vznikl z našich společných úspor a díky kampani na Hit-hitu. Věříme, že jsme vytvořili místo, kde si snad každý najde to své a když ne, nabídneme alespoň dobrou kávu,usmívá se zakladatelka BackYard, Kristýna Kubištová. Obchod se nachází na adrese: BackYard – U Obecního dvora 2 (Kozí plácek), Praha 1.

Herečka a fotografka Andrea Růžičková fandí lokální tvorbě a aktivně své oblíbené umělce podporuje. „Naše snubní prstýnky jsou od šperkařky Nastassia Aleinikava z BackYard a oba jsme si také oblíbily teplákové modely od Appart Label,prozradili manželé Růžičkovi. „Mám ráda originální, avšak minimalistické modely a v BackYard mě zaujala designérka Zdeňka Imreczeová,svěřila se herečka Jana Plodková. „Vybírám si módu, která podtrhne ženskou linii a sleduji propracovanost v detailech, proto jsem si vybrala košilové šaty od JJ Jaroslavy Jindrákové. Nedávno jsem si vyhlédla kvalitní šicí stroj, a tak sama tvořím. Kdo ví, třeba i já budu jednou mít své modely zrovna v BackYard, usmívá se herečka Michaela Maurerová. 

V obchodě BackYard se setkáte s módní tvorbou pánských košil Kristýny K., která si zakládá na originalitě v materiálech. Oblíbený Appart Label navrhuje stylové teplákové oblečení pro každou příležitost. Mayda  klade důraz na tradiční řemeslnou práci a současnou technologii v tisku na své módní kousky. JJ Jaroslava Jindráková se vyznačuje minimalismem stejně tak jako Zdeňka Imreczeová. Džínové bundy vyráběné z recyklovaných jeans vyrábí Restore by Acarin. Originální šperky zde zakoupíte od: Kristýny Malované, Blueberries, Nastasii Aleinikavy a Kateřiny Matěchové. Kožené kabelky a doplňky nabízí značka Bodline. Za zmínku stojí porcelánové výrobky od Tyformy. Ovšem BackYard nabízí také možnost krátkodobé prezentace formou pop-up store. Momentálně máte jedinečnou příležitost obdivovat precizní práci dvou mladých šperkařek Marianny Berec a Kláry Chrudinové, vystupující pod značkou YBA. Druhou značkou je Messa, která tvoří street wear oblečení se zaměřením hlavně na funkční zimní bundy.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď