Herečky a maminky Růžičková, Zahradnická a Němečková míří za svým oblíbeným trenérem

Dlouholeté kamarádky, herečky Andrea Růžičková, Lenka Zahradnická a Lída Němečková už mají po šestinedělí a tak se domluvily, že budou chodit společně cvičit. Všechny tři dámy si oblíbily osobního trenéra a výživového poradce Ladislava Zeithamla.

Téměř každá žena po porodu řeší svou postavu. Herečky Andrea Růžičková, Lenka Zahradnická a Lída Němečková se objevují pod dohledem médií a tak chtějí přirozeně dobře vypadat i jako maminky. Lekce s osobním trenérem Láďou si pochvalují, jednak proto, že dělají něco pro sebe, ale i proto, že se společně sejdou a zapomenou na všední mateřské starosti.

Herečka a fotografka Andrea Růžičková se netají tím, že jí trápí problematické partie v oblasti stehnou. „Trenink pod vedením Ladislava Zeithamla mi vyhovuje ve všech ohledech. Cvičíme spolu už dlouho,  chodila jsem k němu i v těhotenství, dokonce mi byl velkou oporou i při porodu. Teď začínáme po šestinedělí a už po pár hodinách vidím výsledky,“ říká maminka syna Tobiáše. Herečku Lenku Zahradnickou trápí bolest zad a tak se s Láďou zaměřují hlavně na zpevnění zádového svalstva.

„Láďa je skvělý, vždy pozitivně naladěný člověk. Na každou hodinu k němu se těším a když se tu sejdeme s Andrejkou a Lídou, tak tady zažíváme spoustu zábavy,“ říká maminka dcery Jasmínky. Herečka Lída Němečková by se ráda zbavila poporodních kil, takže se zaměřuje hlavně na oblast břicha a stehen. „Nemám ráda přeplněná studia, kde nevíte, zda cvičíte správně, proto jsem vyhledala služby osobního trenéra a Láďa je moje krevní skupina, cvičení s ním je radost,“ dodává maminka dcery Marušky a partnerka Saši Rašilova. Každá má jiné cíle, ale všechny se vzájemně podporují pod dohledem osobního trenéra, výživového poradce a dnes už i kamaráda Ladislava Zeithamla.

„Svou práci beru jako radost a musím říci, že na každý trénink s holkama se moc těším. Cvičíme spolu už dlouho, ale jako matky jsou o dost zábavnější,“ usmívá se trenér. Novopečené maminky na cvičení oblékly vtipná trička od slovenské herečky Kristíny Farkašové.

Zdravý životní styl neboli pohyb spojený s výživou je v dnešní uspěchané době nutností. Potřebujete efektivně hubnout, posilovat a formovat postavu včetně problémových partií, zvýšit fyzickou kondici a výkonnost? Správné cvičení poskytuje oporu páteři a tak spolehlivě redukuje bolesti zad. Osobní trenér, manažer studia a výživový poradce Ladislav Zeithaml sestavuje tréninkové plány na míru klientovi v návaznosti na jejich potřeby a cíle.

Poskytuje klientům kompletní servis a zakládá si na osobním přístupu. Zaměřuje se na zlepšení psychického stavu, zlepšení kondice při sedavém zaměstnání, na zdravotní cvičení, posílení středu těla a hlubokého stabilizačního systému posilováním s vlastním tělem. Specializuje se na cvičení s těhotnými ženami, kde je nutné správné dýchání a po porodu je prioritou zpevnění šikmých břišních svalů při břišním rozestupu, posilování pánevního dna a prevence proti bolesti zad při kojení a samozřejmě redukce celulitidy.

Pracuje jako manažer moderně zařízeného studia BodyBody v paláci Florentinum, kde je klientům k dispozici veškeré potřebné vybavení počínaje oblečením na cvičení až po ručník, sprchový gel či iontový nápoj. Do studia tak můžete přijít bez tašky na cvičení. Přátelské prostředí uvítají i vaše děti. „První je, že vás klient osloví, ale oni musí setrvat a to už je hodně na mě, musím jim dát takový servis a motivaci, která je bude nutit chodit dlouhodobě. S řadou z nich už se dnes setkáváme i mimo fitness, vytvořil se mezi námi přátelský vztah. Zdravý pohyb s vyváženou stravou NutriFood dává smysl mojí práci,“ říká Ladislav. Více informací naleznete ZDE: www.lada-zeit.com

 

 

NAPSAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno