reklama

Hip-hopová kapela DELINQUENT HABITS opět navštíví české publikum

reklama

Legendární latino americká hip-hopová partička Delinquent Habits, která je známá originálním soundem vznikajícím kombinací mexických trumpetek s ostrým hip-hop groove, vyráží na své turné a nevynechá ani Českou republiku.

O tom, že kapela nezapomíná na své fanoušky a stále tvoří nové věci, svědčí i fakt, že na konci loňského roku vydali novou desku s názvem It Could Be Round Two. S touto deskou skupina vyráží na evropské turné a samozřejmě nezapomene ani na své české fanoušky, které navštíví hned v několika městech. Formace Delinquent Habits se opět vrací v originálním složení obou MC, kteří jsou zakládajícími členy. Skupina předvede svůj pověstný mix mexické latino muziky a hip hopu již 30. března v Praze, o den později v Brně a poté v Šumperku.

Delinquent Habits se za posledních 20 let hraní v České republice stali legendou hip-hopové scény, o čemž svědčí jejich narvané koncerty v Praze, Brně, Ostravě, Frýdku Místku, Třebíči, Lysé nad Labem a jiných navštívených městech, na které přišlo mraky lidí a kde Tequila tekla proudem, ženy se sexy vlnily a hustě se pařilo až do rána.

Delinquent Habits je partička hodně vyzívaných latino amerických týpků, co to vždy nakopnou tak, že se ještě dlouho na jejich vystoupení vzpomíná. Když se z podia začnou ozývat vypečené mexické trumpetky v kombinaci s ostrým groove hip-hopem a ujetým flow, nikdo nezůstane jen tak stát nebo dokonce sedět!

Kdo si chce pořádně zatančit ve víru latino trumpeto hip-hopu, tak si nesmí nechat ujít živé koncerty DELINQUENT HABITS!! TEQUILA PARTY NEVER STOPS!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama