reklama

Hitmaker melodií slavných seriálů i muzikálů hledá nové talenty

reklama

Skladatel Zdeněk Barták, který dělal melodie mimo jiné k seriálům Zdivočelá země, nebo nyní Policie Modrava, se stal i objevitelem celé řady mladé generace zpěváků či herců z českých muzikálů. Teď hledá nové talenty. Šanci totiž dostanou všichni, když přijdou v pondělí a v úterý do Hybernie na konkurz na romantický příběh Romeo a Julie!
Věčný příběh lásky mladých milenců a nenávisti rodů Monteků a Capuletů podle předlohy Williama Shakespeara ROMEO a JULIE se po několika letech, kdy se hrál na nádvoří jednoho z nejkrásnějších zámků v Čechách – zámku Hluboká, přesouvá do pražského Divadla Hybernia. Původně se ve více jak 150 reprízách hrál i v korejském Soulu.
Za toto dílo získal Zdeněk Barták nejvyšší ocenění za nejlepší muzikál asijského kontinentu – již druhého asijského Oskara. Shakespearův příběh patří vůbec k neznámějším milostným tragédiím klasické divadelní literatury.
„My to nyní názýváme tak, že se muzikál Romeo a Julie dostal ze Soulu, přes Hlubokou, kde se na zámku roky hrál, až do pražské Hybernie. Premiéra bude 23. listopadu. Teď v pondělí a v úterý začínají konkurzy, z kterých možná vzejdou nové velké talenty, které nyní ještě třeba neznáme,“ říká Zdeněk Barták s tím, že šanci má opravdu každý. „Podrobnosti jsou na všech muzikálových serverech,“ dodal skladatel, který se stal také objevitel celé řady známých muzikálových herců a zpěváků.
Zajímavostí tohoto muzikálu, který se bude hrát v Hybernii je to, že se režie ujme známý divadelní a televizní – seriálový herec Roman Štolpa, což je vlastně taky „režisér z ulice“, kterého diváci znají hlavně jako herce.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama