reklama

Hledá se Nejsestřička 2017. Není někde ve vašem okolí?

reklama

Zahájení už v pořadí devátého ročníku Batist Nejsestřička 2017 oficiálně vyhlásil ředitel soutěže David Novotný v pražském Divadle Perštýn. A protože šlo o večer zábavný, připravili pořadatelé pro své hosty z řad politiků, sponzorů a hlavně zdravotních sestřiček divadelní představení s názvem Coco Chanel.

„Aktivity Davida Novotného známe, nehrajeme pro něj poprvé. Je to takové naše poděkování sestřičkám, ale i zdravotním bratrům za jejich práci. Nikdy nevíme, kdy je budeme potřebovat,“ shodli se jednomyslně herci Jan Čenský, Libuše Švormová, Filip Sychra a Michaela Dolinová. Soutěž o Nejsestřičku, kde vůbec nejde o krásu, přišli podpořit také finalisté soutěže mužské krásy Muž roku.

„Vím, jakou náročnou a odpovědnou práci zdravotní sestřičky vykonávají. Můj bratr studuje medicínu a už dneska ví, že bez sester by to v těch nemocnicích prostě nefungovalo,“ řekl třetí Muž roku 2016 Miroslav Dubovický. Že zdravotní péči potřebuje, to demonstrovala herečka a kavárnice Anife Vyskočilová, kterou zdobil slušivý krční límec. „No jo, po bouračce mám rozhašenou celou páteř. Nejvíc trpí krční. Teď mě čeká pobyt v nemocnici, kde mi doufám dají záda dohromady. Takže péči sester budu určitě potřebovat,“ svěřila se Anife.

Ředitel soutěže zdůraznil, že v klání o Nejsestřičku není důležitá fyzická krása. „Tento projekt je prezentací náročné práce sestřiček, o které se často říká, že je posláním. Takže pokud máte ve svém okolí zdravotní sestru, která svému povolání dává celé srdce, vyplňte přihlášku na našich webových stánkách. Finále soutěže pak proběhne na slavnostním galavečeru 7. října v Náchodě,“ řekl o soutěži pár slov David Novotný.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama