reklama

Honor 7X – silný telefon s jemným bezrámečkovým displejem

reklama

Nedávno se u nás začal prodávat vytoužený smartphone Honor 7X. Chlubí se perfektním dílenským zpracováním, bezrámečkovým 5,93″ displejem, duálním fotoaparátem, čtečkou otisků prstů a silnou baterií.  K dostání je za 5 990 Kč.

Honor 7X má pevná kovová záda s matným finišem. Elegantní design telefonu je umocněný černou barvou, ve které je v prodeji. Prostorný 5,93″ bezrámečkový displej má skvělé rozlišení 2160 x 1080 px. To, že má telefon tak velký displej ale neznamená, že se zároveň jedná o veliký kousek. Právě bezrámečkové zpracování smartphonu mu dovoluje mít stále kompaktní rozměry. Vám se tak bude Honor 7X stále velmi pohodlně držet i ovládat.

Baterie s výdrží, silný výkon a čtečka otisků prstů

Dlouhou výdrž telefonu zajistí baterie s kapacitou 3340 mAh. Díky osmijádrovému procesoru a 4GB operační paměti je nový telefon také pořádně výkonný. Bez škobrtání zvládne náročné aplikace, hry, videa nebo více aplikací používaných najednou. Interní 64GB paměť telefonu lze pomocí paměťové karty rozšířit až na 256 GB.

Na zadní straně telefonu se nachází bezchybná a spolehlivá čtečka otisků prstů. Kromě toho, že bezpečně ochrání vaše soukromí, můžete jí přiřadit také ovládací gesta, která vám usnadní ovládání telefonu.

Kvalitní duální fotoaparát s řadou možností

Honor 7X je vybavený skvělým duálním fotoaparátem. 16MPx snímač zachycuje veškeré barvy a detaily focených objektů, 2MPx snímač se postará o detekci hloubky. Výsledné fotografie pak hrají přirozeně živými barvami, jsou pěkně detailní a mají vyšší dynamický rozsah. Nad displejem má telefon 8MPx selfie kameru.

Během focení využijete řadu kreativních režimů. Zkuste třeba efekt rozmazaného pozadí při focení portrétů. Vyhrát si můžete i s režimem dobrého jídla nebo krásy. Focení můžete ovládat hlasem nebo je možné si nastavit třeba i stisknutí spouště na základě vašeho úsměvu. Pokud si parametry focení raději nastavujete sami, není to žádný problém. V profesionálním režimu si nastavíte clonu, světelnost, citlivost i další parametry, na které jste zvyklí z vašich zrcadlovek.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama