reklama

HONOR 9 LITE – nový klenot mezi smartphony

reklama

Na trhu se konečně objevila dlouho očekávaná novinka mezi chytrými telefony. Honor 9 Lite je skvělou volbou, pokud sháníte nádherný telefon se skvělým foťákem, silnou baterií a pořádným displejem.

Dvě věci vás na Honoru 9 Lite zaujmou na první pohled. Nejdříve je to jeho elegantní design. Ať už si ho pořídíte v safírově modré, ledově šedé nebo antracitově černé barvě, pokaždé s ním doplníte svůj outfit, ať už je jakýkoli. Díky speciální úpravě jsou skleněná záda telefonu v modrém i černém provedení plná efektních odlesků, na které se budete nejen stále dívat, ale navíc se takovým designovým kouskem budete všude chlubit.

Se čtyřmi čočkami vám půjde focení samo

Druhá věc, které si všimnete, jsou pak dva duální fotoaparáty. Ano, čtete dobře. Honor 9 Lite má duální kameru jak vpředu, tak vzadu. Jak hlavní foťák, tak i selfie kamera mají navíc totožné rozlišení 13 + 2 MPx. Díky dvěma čočkám budou vaše snímky perfektně dynamické, se skvělými detaily a přirozenými barvami. Navíc díky nim docílíte profesionálního efektu rozmazaného pozadí, který vynikne například při focení portrétů.

Řada kreativních režimů vám umožní pozvednout své snímky na ještě vyšší úroveň. Využít můžete například profesionální režim s ručním nastavením parametrů focení, HDR nebo režim dobrého jídla. Kromě samotného stisku spouště snímek pořídíte třeba poklepáním na displej, hlasovým povelem nebo můžete nastavit snímání na základě zamávání či úsměvu. Honor 9 Lite využívá vylepšený režim automatického zkrášlení, kdy rozezná, zda je na fotce muž, či žena. Podle toho potom uplatní míru a formu zkrášlení. Takže můžete dát sbohem nepřirozeně upraveným chlapům na svých fotkách!

Bezrámečkový displej, čtečka otisků prstů a nejnovější systém

Všechny své úžasné fotky si pak můžete pořádně a do detailu prohlédnout na jemném bezrámečkovém displeji s rozměrem 5, 65 palců.

Honor 9 Lite je vybavený i bezchybnou a bleskurychlou čtečkou otisků prstů. Ta slouží nejen k bezpečnému odemčení telefonu, ale můžete jí také přiřadit ovládací gesta, která vám usnadní ovládání telefonu.

Nový telefon běží na nejnovějším operačním systému Android 8.0 Oreo, který je rozšířený o nadstavbu uživatelského prostředí EMUI 8.0. Nadstavba nejenže zabraňuje zpomalování operačního systému v průběhu času, ale také umožňuje řadu jeho vlastních nastavení tak, jak se vám to bude nejvíce líbit.

A další skvělá zpráva na závěr? Honor 9 Lite je k dostání za bezvadných
5 990 Kč, a to u všech autorizovaných prodejců.

Honor 9 Lite v bodech

Exkluzivní design – skleněná záda s blýskavým efektem lomu světla

Dvakrát duální kamera – přední selfie kamera je duální, zadní hlavní fotoaparát je duální

Oba dva fotoaparáty mají rozlišení 13 + 2 MPx

 

  • Režim zkrášlení během focení selfie rozpozná, zda se fotí muž, či žena
  • Řada kreativních režimů během focení, profesionální mód s ručním nastavením parametrů focení
  • Silná baterie s velkou výdrží
  • Bleskurychlá a spolehlivá čtečka otisků prstů – ochrání vaše soukromá data
  • Nejnovější operační systém Android Oreo
  • Vyladěná nadstavba uživatelského prostředí EMUI 8.0
  • Kvalitní a jemný bezrámečkový displej
  • Safírově modrá, ledově šedá a antracitově černá barva

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama