reklama

Horáček u voleb: Přijel i s dcerou a na koloběžce!

reklama

K volbám přišla celá řada známých osobností. V Roudnici nad Labem odvolil také textař, podnikatel a prezidentský kandidát Michal Horáček. Do svého volebního okrsku na roudnické základní škole dorazil v doprovodu dcery a oba přijeli na koloběžkách.

Vskutku originální cesta kterou Horáček s dcerou zvolili, zaujala mnohé voliče, kteří je potkali. „Volby jsou důležité. Každé volby jsou označovány za přelomové, že je to buď, a nebo, že jsme na křižovatce. Týká se to těchto a bude se to týkat i dalších. Tyto volby jsou specifické tím, že nastupují strany, o kterých tolik nevíme,“ uvedl Michal Horáček.

Radost měl z volební účasti. „To rozhodně je výborná zpráva, protože demokracie žije demokraty, to znamená aktivními účastníky. Je to vynikající zpráva,“ doplnil Horáček. To, že přijde k volbám hodně lidí, značí jediné: „Vždycky, když je nespokojenost, tak se chodí více, nebo na druhé straně je mnoho lidí, kteří jsou spokojení a chtějí, aby to trvalo dál. To si neumím vysvětlit. Ale to, že ti lidé přišli, je skvělé,“ dodal textař a kandidát na prezidenta, který ale neprozradil, koho volil.

Horáček se nyní chystá na další volby, ty prezidentské, v nichž kandiduje a je velký předpoklad, že by mohl uspět. „A zase to bude záležet jen a pouze na lidech – voličích. Bude to jejich rozhodnutí a já věřím, že se rozhodnou správně,“ dodal.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama