reklama

Horor, jak jste ho ještě nezažili – na vlastní kůži! Film Annabelle 2: Zrození zla exkluzivně v kině 4DX

reklama

Je tu skvělá zpráva pro všechny hororové nadšence! Do kin míří pokračování velmi úspěšného hororu z roku 2014 „Annabelle“, a to film s názvem „Annabelle 2: Zrození zla“! Fanoušci tohoto žánru zbystřete, konečně máte poprvé možnost zvednout sledování hororu ještě o level výše! Zažijte zrození zla v přímém přenosu a na vlastní kůži – poprvé v kině 4DX, které se pyšní pohyblivými sedačkami a speciálními efekty, které vás vtáhnou přímo do děje!

Buďte u toho – historicky první horor promítaný ve speciálním kině 4DX, již o půlnoci z 8. srpna na 9. srpna 2017 v kině 4DX! Annabelle 2 : Zrození zla je pokračováním velmi úspěšného hororu z roku 2014 „Annabelle“. V tomto napínavém snímku výrobce panenek se svou manželkou přijmou několik let po tragické smrti jejich dcerky do svého domu řádovou sestru a několik dívek ze zavřeného sirotčince. Zanedlouho se však stanou terčem aktivit Annabelle, posedlého výtvoru výrobce panenek. Děsivý příběh ještě děsivěji vyhlížející panenky Annabelle si oblíbily miliony diváků po celém světě a na jeho pokračování se do kina třese nejeden filmový nadšenec.

Sledování hororů v kině na velkém plátně je jistě záživné, ale představte si, že budete mít možnost díky speciálním efektům zažít děj přímo na vlastní kůži. To už chce notnou dávku odvahy! S příchodem nové Annabelle se otevřely i brány speciálního 4DX kina pro snímky, u kterých člověk trne hrůzou. „Jedná se o první hororový film promítaný ve 4DX v České republice. Dlouho jsme usilovali  o uvedení tohoto žánru do našich dvou speciálních 4DX sálů. Chceme divákům poskytnout ucelený a nezapomenutelný zážitek, plný skutečného napětí. Víme, že sledování takového filmu je mnohem intenzivnější, pokud jej diváci zažijí na vlastní kůži v kině 4DX,“ dodal k uvedení filmu marketingový ředitel Cinema City Robert Švec.

Kino 4DX se nachází v pražském Cinema City Nový Smíchov a také v Cinema City Plzeň. Speciálně upravený sál s nejmodernějšími technologiemi pohltí diváky svými doprovodnými efekty. Unikátní sedačky se hýbou a vibrují, takže vaše leknutí bude o to intenzivnější. Různorodé pohybové efekty a efekty dráždící smyslové buňky (čichové vjemy, výbuchy vody, lechtání nohou či zad a další) umožňují úplné ponoření diváků přímo do děje. Speciální efekty, kterými kino 4DX disponuje, si můžete prohlédnout zde: www.cinemacity.cz/4DXefekty.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama