Hororová série o strašidelných domech pokračuje. Tajemství sídla Craven Manor vám nedá spát

Bojíte se rádi? Popusťte uzdu své fantazii a místo hororového filmového trháku sáhněte raději po knize, kde se všechno odehrává především ve vaší hlavě. Po bestselleru Duch domu Ashburnů, přichází Knihy Dobrovský s titulem Tajemství sídla Craven Manor, který vám nedá vydechnout od začátku až do konce. Upozornění – čtěte pouze při rozsvícené lampě!

Mladá autorka více než tuctu knižních hororů Darcy Coates má na kontě další samostatný příběh ze série o strašidelných domech. Hlavní hrdinku z bestselleru Duch domu Ahsburnů tentokrát vystřídala postava Daniela, který si zoufale snaží najít zaměstnání. Když mu někdo pod dveře strčí vzkaz, ve kterém mu nabízí místo správce staré nemovitosti, nemůže si představit příznivější souhru osudu.

Když ale dorazí do Craven Manor, pochybnosti o tajemné nabídce na sebe nenechají dlouho čekat. Dveře starobylého sídla jsou dokořán a hala je plná pavučin a suchého listí, z čehož je víc než jasné, že tu už dlouhá léta nikdo nebydlí. Za dveřmi ho však přeci jenom čeká alespoň jedno příjemné překvapení – obálka s penězi a v ní příslib, že brzy dostane další. Danielova zoufalá situace mu nedává na výběr. 

Navzdory svých pochybnostem se nastěhuje do správcova domku za rodinnou kryptou, avšak podivné úkazy na sebe nenechají dlouho čekat. Když se jednoho dne s blikáním rozsvítí svíčka v okně opuštěné věže, Daniel pochopí, že Craven Manor v sobě skrývá příšerné tajemství, které ho dost možná může stát i život…

Baví vás tajemství a záhady? Toužíte po zápletce plné napětí, která dá hororovému žánru úplně jiný rozměr? Nechte se pohltit expertkou na strašidelné příběhy a sáhněte po titulu vycházejícím pod značkou Fobos 19. 8. 2019. Knihu můžete rovněž objednat v předprodeji na e-shopu www.knihydobrovsky.cz za 349 Kč.

NAPSAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno