reklama

Hrůza v klubu: Zpěvák Michal Hrůza vyjíždí s kapelou na jarní klubové turné

reklama

Ještě než se zpěvák Michal Hrůza s Kapelou Hrůzyzavře do nahrávacího studia, vyrazí za svými fanoušky na 14 koncertů po České republice včetně Prahy. Na klubovém turné, které startuje 1. března v Litomyšli, zazní oblíbené hitovky, ale i několik nových skladeb z připravovaného alba. Role předkapely se zhostí Nelly, která představí skladby z debutového EP V okamžiku.

„Měl jsem štěstí, že se mi několikrát povedlo zahrát pro tisíce lidí, ale chci znovu oslovit i návštěvníky koncertů v klubovém prostředí, kde si budou moct vychutnat blízkost s interpretem a jeho písněmi. Jsou to okamžiky, kdy nastane nový vjem jak z písní známých, tak i z písní, které na našich koncertech nikdy neslyšely,“říká Michal Hrůza.

V loňském roce se Michal Hrůza věnoval vedle koncertování s kapelou převážně tvorbě skladeb do filmů – se zpěvačkou Annou K. nazpíval duet Ten, kdo tě milovalke stejnojmennému snímku režiséra Jana Pachla, letos v lednu zazní Hrůzovy skladby Nad světema Narušiteltaké v novém filmu Davida Baldy Narušitel.

Hudební novinky z českých filmů zařadí Michal Hrůza s kapelou i na playlisty koncertů v rámci jarního klubového turné. „Zazní na něm písničky průřezem naší tvorby, ale prostor dostanou také skladby, které byly v posledních letech na podiu opomíjeny,“sděluje Michal Hrůza. S kapelou chystá rovněž zajímavou scénu inspirovanou svým oblíbeným severem, účastníci koncertů si tak kromě hudebního zážitku odnesou i vizuální vjemy.

Turné Hrůza v klubu bude předskakovat mladá talentovaná zpěvačka a herečka NELLY, se kterou Michala Hrůzu pojí duet Sázava k filmu Špunti na vodě. Celorepublikové turné vyvrcholí 27. března koncertem v pražském Lucerna Music Baru.

Vstupenky na většinu koncertů jsou k dispozici přes Ticketportal, některé zastávky mají prodejní místo přímo v daném klubu nebo na svých portálech.

Hrůza v klubu 2019

 1. 3. – Litomyšl – Kotelna
 2. 3. – Olomouc – S Klub
 1. 3. – Mladá Boleslav – Music Club Škoda
 2. 3. – Pec pod Sněžkou – Klondike
 3. 3. – Krnov – Music Club Kofola
 4. 3. – Uherské Hradiště – Klub Mír
 5. 3. – Písek – Divadlo Pod čarou
 6. 3. – Mariánské Lázně – Klub na dvorku
 7. 3. – Praha – Lucerna Music Bar
 8. 3. – Frýdek-Místek – Stoun
 9. 4. – Tábor – Střelnice
 10. 4. – Domažlice – MKS
 11. 4. – Třebíč – Národní dům
 12. 4. – Králíky – Na střelnici

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama