reklama

Huawei nova 3 zajistí dokonalé selfie díky duální přední kameře

reklama

Hledáte telefon s úžasným designem, perfektně ostrým displejem a parádním foťákem na přední i zadní straně? Teď už nemusíte. Všechny tyto požadavky splňuje nový Huawei nova 3 se zabudovanou umělou inteligencí, která zajistí skvělé selfie s dokonalými barvami.

K obrovskému posunu došlo v ostření fotoaparátů. Dříve totiž ostřily na tvář bez ohledu na vzdálenost pozadí. Nedokázaly správně rozpoznat, jak je objekt daleko a tím docházelo k nesprávnému zachycení barev. Huawei nova 3 však disponuje umělou inteligencí v předním i zadním fotoaparátu. Přední dokáže rozpoznat až 200 různých scén v rámci osmi režimů. Fotoaparát umí automaticky nastavit parametry tak, aby pokaždé vznikl dokonalý obrázek. Uživatel tak nemusí nic manuálně nastavovat a soustředí se pouze na vytváření fotografií.

O ty nejlepší snímky se postarají fotoaparáty vyvinuté k technické dokonalosti. Model nova 3 disponuje předním fotoaparátem, který tvoří dvě čočky. První 24MPx snímač zajistí dokonalou světelnost, zatímco druhý 2MPx se postará o ostrost. Zadní kamera s 24MPx monochromatickým fotoaparátem a 16MPx RGB čočkou umožňujezařízení nejen zachytit ostrý obraz, ale také mít nad fotografiemi větší kontrolu.Výsledné fotografie se tak svou kvalitou vyrovnají profesionální fototechnice.

Designéři se snažili k dokonalosti vyladit jak vzhled, tak celkový dojem z technologické novinky, a proto najdeme u telefonu dvojitě zakřivené 3D sklo z obou stran přístroje. V porovnání s jinými modely nabízí nova 3 přední FullView displej o velikosti 6,3 palců s poměrem stran 19,5 : 9 a působivým kontrastem. Na displej je možné podívat se i z ostrých úhlů a čitelný je i v případě jasného slunečního svitu. Smartphone nova 3 je na českém trhu k dispozici v elegantní černé barvě pro konzervativněji založené uživatele.  Varianta s viditelným přechodem z fialové k ostrému odstínu modré s názvem “Iris Purple” jistě zaujme milovníky výrazného designu.

Shrnuto podtrženo, model nova 3 si oblíbí nároční uživatelé, kteří chtějí využívat svůj smartphone naplnoa zároveň mají rádi design a kvalitní zpracování. Skvělý fotoaparát dnes běžně využívají i profesionální fotografové a displej zvládne uspokojit uživatele za všech světelných podmínek.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama